Přichází nový Vodafone Smart prime 7. Navazuje na úspěch loňské řady

Praha, 2. května 2016 Mezi zákazníky velmi populární telefon Vodafone Smart prime 6 má nového nástupce. Do České republiky přichází nový Vodafone Smart prime 7, který je k dispozici od dnešního dne. Nabízí novinky, jako je nejnovější Android 6.0 Marshmallow, vylepšený design a zpracování spolu se zaobleným 2.5D displejem. Poháněn je výkonným hardwarem a podporuje rychlé sítě LTE, přičemž si stále drží nízkou cenu 3 277 Kč. (TZ)

„Naše telefony z řady Smart 6 měly v minulém roce u zákazníků obrovský úspěch. Přesto jsme zapracovali ještě více na designu a výkonu. Výsledkem je Smart prime 7, který považujeme za jeden z nejelegantnějších a nejvýkonnějších telefonů v dané cenové kategorii,“ říká Jan Linhart, produktový specialista Vodafonu.

Vodafone Smart prime 7

Nástupce modelu Vodafone Smart prime 6 přichází s 5palcovým IPS displejem a HD rozlišením s 293 PPI (počet pixelů na jeden palec). Je osazen nejnovějším operačním systémem Android ve verzi 6.0 Marshmallow. O výkon se stará čtyřjádrový procesor od Qualcomm Snapdragon 212, taktovaný na 1,3 GHz a 1 GB operační paměti. Smart prime 7 si tak poradí i s náročnějšími aplikacemi a multimediální obsah pro něj nebude žádnou překážkou. O dlouhý provoz na jedno nabití se postará baterie s kapacitou 2540 mAh.

Pro ukládání fotografií, dokumentů a dalšího uživatelského obsahu je připraveno interní úložiště o celkové kapacitě 8 GB. To lze dále rozšířit pomocí microSD karty až o 128 GB. Hlavní fotoaparát má k dispozici 8 megapixelů s LED bleskem, automatickým ostřením a senzor OmniVision, který má na starosti konečné vylepšení fotografií a videí. Fotoaparát lze navíc aktivovat i při zhasnutém displeji pouhým dvojitým poklepáním na tlačítko hlasitosti. Pro selfie nadšence je připraven přední fotoaparát s 5 megapixely. Smart prime 7 podporuje surfování na nejrychlejší datové síti LTE v plné šíři a nechybí mu ani NFC modul nebo Bluetooth ve verzi 4.0.

Vodafone Smart prime 7 je k dispozici v prodejních kanálech Vodafonu a jeho standardní cena bez závazku je 3 277 Kč. K dispozici je od dnešního dne v černo-stříbrné variantě.

Jak si vedly telefony Vodafone Smart 6 v roce 2015

Vodafone Smart prime 7 navazuje na úspěšný rok 2015, kde společně tvořila produktová řada Smart, složená z prime 6, ultra 6, speed 6 a first 6 v prodejních kanálech Vodafonu 48 % prodejů v kategorii telefonů do 6 500 Kč. Její úspěšnost dále vyplývá i ze statistik prodejů společnosti GFK, kde se držel telefon Vodafone Smart prime 6 v TOP 20 nejprodávanějších telefonech v České republice po dobu šesti měsíců od svého uvedení na trh.

Produktové fotografie včetně podrobných specifikací naleznete na odkazu zde.

O Vodafone Czech Republic

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice poskytuje služby více než třem milionům zákazníků. Od roku 2007 přináší Vodafone komplexní telekomunikační služby pro firemní zákazníky prostřednictvím řešení Vodafone OneNet a nyní provozuje více než milion firemních SIM karet. V roce 2012 byl Vodafone prvním operátorem na českém trhu, který začal účtovat hovory po sekundách. O rok později Vodafone představil Turbo Internet a začal rychlým mobilním internetem pokrývat venkov a menší města. V současnosti nabízí nejrychlejší a nejrozšířenější síť mobilního internetu na tuzemském trhu. Aktuálně se Vodafone soustředí na rozšiřování LTE do všech koutů České republiky. V souladu se svými CSR aktivitami se Vodafone začátkem roku 2015 přestěhoval do nové, ekologické centrály ve Stodůlkách. Jeho Nadace Vodafone již rozdělila více než 160 milionů korun a letos nově vyhlašuje cenu Rafael pro neziskové organizace, které příkladně využívají IT ke zlepšení kvality života handicapovaných. Více informaci na www.vodafone.cz

Reklamy