S Vodafonem nyní po Evropě bez poplatků. Tarif Red LTE premium nově s neomezeným roamingem na každý den

Praha, 3. května 2016 Od 1. května 2016 přidává Vodafone do svého tarifu Red LTE premium službu Vodafone Roaming na den na celý měsíc. Svůj neomezený tarif si tak mohou zákazníci užívat v zahraničí stejně jako doma každý den, kdykoliv v měsíci. (TZ)

„Velké množství našich zákazníků často cestuje a potřebuje v pohodě komunikovat nejen doma, ale právě i při svých cestách do zahraničí. Těmto náročným zákazníkům chceme vyjít vstříc, a proto jsme pro ně připravili zajímavé řešení komunikačních potřeb v roamingu,“ uvedl Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu.

Tarif Red LTE premium a Business Red LTE premium lze nově zakoupit za 1 599 Kč s roamingem po Evropě v ceně. Stávající zákazníci toto řešení dostali bez navýšení ceny a nutnosti cokoliv dělat. Doposud bylo pro tarif připraveno 5 dnů služby Roaming na den. Každý další den nad rámec byl pak účtován za 69 Kč.

Službu Vodafone Roaming na den lze samozřejmě aktivovat i k ostatním tarifům. Za 69 Kč umožňuje po dobu 24 hodin bez příplatku volat a posílat textové zprávy stejně jako doma a využívat 100 MB dat z tarifu na den.

Čechům se Tarif Red LTE premium vyplatí. Dle posledních dostupných statistik z roku 2014 totiž strávili jedním pobytem na dovolené v zahraničí průměrně 9,2 dne.

O Vodafone Czech Republic

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice poskytuje služby více než třem milionům zákazníků. Od roku 2007 přináší Vodafone komplexní telekomunikační služby pro firemní zákazníky prostřednictvím řešení Vodafone OneNet a nyní provozuje více než milion firemních SIM karet. V roce 2012 byl Vodafone prvním operátorem na českém trhu, který začal účtovat hovory po sekundách. O rok později Vodafone představil Turbo Internet a začal rychlým mobilním internetem pokrývat venkov a menší města. V současnosti nabízí nejrychlejší a nejrozšířenější síť mobilního internetu na tuzemském trhu. Aktuálně se Vodafone soustředí na rozšiřování LTE do všech koutů České republiky. V souladu se svými CSR aktivitami se Vodafone začátkem roku 2015 přestěhoval do nové, ekologické centrály ve Stodůlkách. Jeho Nadace Vodafone již rozdělila více než 160 milionů korun a letos nově vyhlašuje cenu Rafael pro neziskové organizace, které příkladně využívají IT ke zlepšení kvality života handicapovaných. Více informaci na www.vodafone.cz