Společné školení AirLive a Synology přivítalo na čtyři desítky partnerů a zákazníků

AirLive, která je předním poskytovatelem síťových dohledových systémů, společně se společností Synology, jež vyrábí síťová úložiště, řešení IP monitoringu a síťové vybavení, uspořádaly 2. 5. 2016 společné technické školení v resortu Maximus u brněnské přehrady. Zástupci obou značek zde prostřednictvím živých ukázek  odprezentovali nejnovější technologie na poli síťových a dozorovacích technologií pro SMB trh. (TZ)

Školení, kterého se zúčastnilo na 40 partnerů AirLive a Synology, se věnovalo otázkám jak dobře řídit a stabilizovat dohledový systém, jak efektivně sbírat statistická data nebo jak rozšířit bezdrátové prostředí díky 4G LTE technologii. Účastníci se také seznámili s klíčovými produkty obou značek a získali cenné informace o jejich nákupu a prodeji.

Za AirLive přednášeli viceprezident, Dr. Albert Yeh a zástupci K2N, a za Synology Lubomír Tomány, produktový manažer pro Českou republiku a Slovensko.

O společnosti AirLive: Partnerství pro dozor síťových řešení

AirLive je předním poskytovatelem síťových dohledových systémů. S více než 23 letou zkušeností se AirLive soustřeďuje na vývoj kompletního sortimentu inovativních a vysoce výkonných produktů, včetně IP kamer, bezdrátových routerů, POE přepínačů, videopřehrávačů, monitorovacího software a dalších. Aby AirLive udržovala flexibilitu a trvalou hodnotu síťových řešení, úzce spolupracuje se svými partnery. Informace o řešeních společnosti AirLive jsou k dispozici na adrese www.airlive.com.