Otevíráme cesty k lépe propojenému světu

P R A H A,   5. května 2016 – Kamion Huawei už je na cestách! Jeho úkolem je vytvořit lepší propojený svět, který na nás čeká doslova za rohem. Během Road Show 2016 kamion Huawei navštíví za šest měsíců 26 měst ve 23 zemích. I v Praze dává jedinečnou šanci nahlédnout do toho nejlepšího z produkce světového lídra v oblasti informačních a komunikačních technologií, firmy Huawei. (TZ)

V současnosti je nutností technologická transformace, zaměřená na zážitek koncového uživatele technologií. Huawei proto doporučuje následující Velkou pětku – iniciativy podporující strategii přechodu do digitálního věku, které uvidíte v kamionu Huawei:

Velké video – Video žije! Video bude všude. Video se stane základní telekomunikační službou. Ve videosekci se můžete podívat na koncept hybridní televize. Naše řešení nabízí propojení technologií jako datové a digitální televizní platformy, cloud storage, videohovoru a rychlou změnu kanálu

Velké IT – V této sekci Huawei umožňuje prohlédnout si produkty a řešení pro technické ředitele, IT ředitele a inženýry. Pro ty, kteří čelí výzvám digitální éry, nabízíme elegantní řešení jako jednotný cloud, datová centra a UPS.

Velké operace – Tato část kamionu vysvětluje filozofii Huawei pro vybudování sítě pro E2E. Nabídneme návštěvníkům různorodá řešení, včetně síťové zkušenosti plus, modernizaci pevných sítí a operací a transformaci údržby.

Velká architektura – Tato sekce zahrnuje SDN/NFV technologie v datových centrech, které otvírají cestu k lepším zážitkům z našich technologií.

Velké „kabely“ – Ultra širokopásmové sítě jsou klíčovým prvkem umožňujícím operátorům projít digitální transformací. Návštěvníci se ocitnou v sekci produktů a řešení, které internetový život operátorů realitou. 5G, WTTx, GigaHome a 4K jsou tím, co je nyní v popředí vzrušujících digitálních zážitků.

„Letos bude transformace jedním z hlavních témat road show, zaměříme se na sítě, architekturu, provozní a ekonomickou transformaci pro zákazníky. Češi jsou v Evropě známí jako vstřícní k inovacím, takže ukázka našich nejnovějších přístupů zaměřených na zážitek koncového uživatele právě zde dává velký smysl,“ říká Radoslaw Kedzia, CEO Huawei Česká republika. „Nasloucháme potřebám doby, měnit se. Budeme klást důraz na prezentaci videa a ultra širokopásmového zážitku, který je otevřenou cestou k lépe propojenému světu. Změna k digitálnímu světu probíhá v reálném čase, na vyžádání, on-line a při plné sociální konektivitě. Jsme přesvědčeni, že můžeme dosáhnout této digitální transformace společně s vámi,“ dodává Kedzia.