Audiopro přináší na český trh přepravní boxy značky SKB

Praha, 11. května 2016 – Společnost Audiopro potěší firmy, ale třeba i milovníky hudby, golfu či fotografování. Přináší totiž na český trh přepravní boxy pro průmysl, sport i zábavu od americké společnosti SKB Cases, která je špičkou v oblasti výroby a vývoje speciálních přepravních obalů. (TZ)

„Portfolio značky zahrnuje pouzdra a „racky“ na zvukovou techniku a hudební nástroje, odolné přepravní boxy různé konstrukce i speciální transportní boxy na nejrůznější sportovní vybavení např. golfové bagy, sportovní luky nebo vybavení pro DJs. Nedávno dokonce v SKB přišli s přepravním pouzdrem na doutníky, které dokonale chrání před vlhkem a prachem. Na druhé straně se dá i díky molitanové výplni ideálně využít například i jako box pro ochranu mikrofonu,“ říká Dalibor Hronec ze společnosti Audiopro, která špičkové produkty SKB na český trh dodává.

Boxy tradiční kalifornské značky SKB Cases jsou vyráběny na základě pokročilých technologií, z ověřených certifikovaných materiálů a splňují nejpřísnější normy týkající se bezpečnosti přepravy po souši, vodě i ve vzduchu. Historie firmy sahá až do roku 1977, kdy byl v jedné malé kalifornské garáži ve městě Anaheim navržen a vyroben první SKB kufr. Od té doby si zejména pro vynikající užitné vlastnosti získávají stále více uživatelů po celém světě a pomáhají chránit cenný obsah v často riskantní přepravě. To, že si firma za svými výrobky opravdu stojí, dokládá poskytovaná celoživotní záruka u vybraných produktových řad.

Například celosvětově proslulá kytarová pouzdra SKB jsou dnes již přes 30 let standardem mezi plastovými přepravními kufry. Lehká a nezničitelná pouzdra pro DJ na cestách zase nabízejí perfektní řešení pro všechny typy akcí i velikosti rozpočtů. Majitelé SKB již dávno znají skvělou konstrukci a kvalitu zpracování, která je všem těmto výrobkům vlastní.

Rozmanitost konstrukcí a vnitřního vybavení boxů SKB předurčuje jejich využití skutečně ve všech myslitelných oborech. Dopustit na ně nedá kromě hudebníků ani armáda, policie, složky integrovaného záchranného systému, průmyslové podniky nebo sportovci, zkrátka každý, kdo se chce na konci transportu bez obav a v pořádku setkat se svým výrobkem nebo vybavením.

„Alespoň od vidění je zná každý, kdo viděl nějaký americký akční film. Právě zde hrají SKBéčka důležitou roli a budí respekt, když z nich akční hrdinové vytahují nejrůznější zbraně, nebezpečný materiál, balíčky poslední záchrany či jiné vymoženosti moderní techniky,“ uzavírá Dalibor Hronec z Audiopro.

O společnosti Audiopro:

Na českém trhu působí Audiopro od roku 2002. V dnešní době je autorizovaným distributorem více než 40 zahraničních společností s profesionální AV technikou, se speciálními produkty určenými pro složky IZS (Integrovaný záchranný sbor), s multimediální technikou ke komerčnímu využití i k využití v domácnostech.

Postupným rozšiřováním aktivit, které se v počátcích soustředily především na ozvučování exteriérů a interiérů, na studiovou techniku i na vybavení pro hudebníky, obohatilo Audiopro svou nabídku o širokou škálu audio/video konferenčních a komunikačních systémů vč. smart videa a cloudových služeb.

Stále se rozšiřující nabídka tzv. domácích multimédií je určena všem, kteří hledají špičkovou, mnohdy multifunkční A/V techniku pro domácnost, obchod, kancelář i pro volný čas. Ať už mluvíme o projekčních plochách/plátnech, interaktivních projektorech, reprosoustavách, sluchátkách, smart produktech, které mohou zpříjemnit i zjednodušit váš pobyt doma i venku.

Nezanedbatelnou část produktů tvoří tzv. speciální technika. Výraz „speciální“ je v této souvislosti chápán především ve spojení s nabídkou pro IZS a bezpečnostní složky státu.  Jedná se o multifunkční bezpečnostní transportní boxy a 19“ racky, palivové články, speciální komunikační systémy vč. ochrany sluchu, sady pro skrytou komunikaci, profesionální kamerové systémy, dalekohledy se speciálními vlastnostmi, bezpilotní prostředky (UAV) a mnohé další.