Grayling se stal komunikační agenturou roku v regionu východní Evropy

Londýn, Berlín, Praha, 26. května 2016 – Grayling byl na včerejším ceremoniálu prestižních cen EMEA SABRE Awards v Berlíně vyhlášen agenturou roku 2016 v regionu východní Evropy. (TZ)

Porota ocenila především to, že Grayling přispívá k rozvoji PR trhu ve střední a východní Evropě (CEE), v regionu má hustou síť poboček (10 zastoupení, 170 konzultantů), která umožňuje agentuře realizovat „nejzajímavější regionální projekty“, a fakt, že Grayling stále prosperuje, zatímco někteří konkurenti tento region zcela opouští. Porota také vyzdvihla důležitost Public Affairs, které má významný podíl na růstu Graylingu v regionu CEE.

„Toto ocenění neodráží jen posledních dvanáct měsíců. Je to výsledek více než dvacetileté tvrdé práce a snahy vybudovat a udržet ve střední a východní Evropě síť, která by odpovídala standardům nastaveným nejlepšími agenturami západní Evropy a Spojených Států. Jsme nejvíc známí tím, že umíme realizovat mezinárodní kampaně a s většinou našich klientů spolupracujeme ve více než jedné zemi. Jsem však rád, že porota ocenila jako silnou stránku také práci v  Public Affairs, protože tato divize má zásluhu na téměř polovině příjmů v regionu CEE,“ řekl Jan Šimůnek, CEO Graylingu pro kontinentální Evropu.

EMEA SABRE Awards je jedno z nejvýznamnějších mezinárodních ocenění v oblasti PR. Více než 2 000 přihlášek v několika kategoriích z celé Evropy, Středního východu a Afriky je posuzováno porotou, která se skládá z expertů na komunikaci a značku z různých agentur a společností. Ocenění jsou udělována společností Holmes Group, světovým lídrem v PR a publikační činnosti, který se zaměřuje na výzkum a sledování trendů v oblasti Public Relations.

Více informací o Graylingu se dozvíte na webu www.grayling.cz, na Twitteru, Facebooku a Instagramu.

O společnosti Grayling

Grayling je globální komunikační agentura, kterou tvoří 53 kanceláří v 26 zemích a více než 1 000 zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti PR, PA, vztahů s investory, digitální sféry a pořádání akcí, stejně jako hluboké znalosti z řady odvětví. Více informací o společnosti najdete na www.grayling.com.

V České republice patří Grayling k předním poradenským společnostem v oboru Public Relations a Public Affairs. Česká pobočka byla otevřena v roce 1993 a zůstává jednou z mála firem, které zajišťují kompletní portfolio konzultantských služeb s využitím mezinárodních zkušeností tak, aby nabízená řešení co nejlépe vyhovovala místnímu trhu. Více informací o společnosti naleznete na www.grayling.cz.