Univerzální duální napájecí adaptér Trust pro laptopy a chytrá zařízení

Dodrecht/Praha 31. 5. 2016 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, uvádí na trh univerzální duální napájecí adaptér Trust Duo Laptop Charger s 2 USB porty ve variantách 70 W, resp. 90 W. (TZ)

Kompaktní, odolné a spolehlivé 2v1 zařízení je chráněno proti přetížení, zkratu a přehřátí. Díky dvěma umístěným USB portům s celkovým výstupním výkonem 2,4 A / 12 W umožňuje napájet notebook a současně další zařízení přes USB. Univerzální nabíječka je dodávána včetně 10 vyměnitelných konektorů kompatibilních s většinou značek notebooků.

Trust Duo Laptop Charger 70 W je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1099 Kč s DPH v České republice, resp. 39,99 euro s DPH na Slovensku.

Trust Duo Laptop Charger 90 W je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1399 Kč s DPH v České republice, resp. 49,99 euro s DPH na Slovensku.

Pro více informací prosím navštivte www.Trust.com

O značce Trust

Trust je značka zaměřená na výrobu praktických digitálních doplňků pro stolní počítače, notebooky, tablety a smartphony. V rámci širokého portfolia jsou produkty vyvíjeny s důrazem na jednoduchost použití, praktický design a ideální poměr příznivé ceny a výkonu.