Společnost Cinema City přichází v letním období se speciální kampaní pro malé diváky

V letním období se společnost Cinema City v jedné ze svých kampaní zaměří také na malé diváky, které čekají prázdniny a spousta nových filmových pohádek. Pro děti je připravena speciální akce s názvem „Můj první filmový pas“, která vtáhne malé návštěvníky do světa filmu dobrodružnou hrou. Při zakoupení vstupenky do kina přes nový Kids Club dítě automaticky získává svůj vlastní filmový pas, do kterého sbírá tematické filmové samolepky a s každou následující návštěvou získává další odměny. Návštěva kina tak nebyla nikdy zábavnější! (TZ)

V nadcházejícím období na děti čeká spousta filmových novinek, které by si neměly určitě nechat ujít! A aby toho nebylo málo, přichystaly si pro ně multiplexy Cinema City speciální Kids Club! Akce probíhá ve všech kinech Cinema City po celé České republice v období od 27. 5. – 31. 8. A jak získat první dětský filmový pas? Stačí při první návštěvě kina zakoupit vstupenku s názvem Kids Club a dítě do 12 let automaticky získává svůj první filmový pas a první sadu tematických filmových samolepek, které se vztahují k danému filmu. Děti se mohou těšit na následující filmy: Alenka v říši divů: Za zrcadlem, Želvy Ninja 2, Hledá se Dory, Doba ledová: Mamutí drcnutí, Tajný život mazlíčků, Strašidla, Můj kamarád drak, Obr Dobr.

Kromě filmového pasu a zábavné hry ve formě sbírání a lepení filmových samolepek, získá malý divák s každou další návštěvou i něco navíc:

  1. návštěva – Dětský filmový pas a první sada nálepek
  2. návštěva – Sada nálepek + Lízátko Chupa Chups zdarma při koupi dětského menu
  3. návštěva – Sada nálepek + Sušenka Kubík Štrúdlík zdarma při koupi dětského menu
  4. návštěva – Sada nálepek + Tyčinka Kit Kat zdarma při koupi dětského menu
  5. návštěva – Sada nálepek a filmový dárek

Více informací o této speciální akci naleznete na http://cinemacity.cz/kids_club nebo v tomto videu.