PetCenter CZ si pro e-mailingové aktivity vybrala český Mailkit

PetCenter CZ, největší česká prodejní síť s chovatelskými potřebami, si pro e-mailingové aktivity vybrala Mailkit. S jeho pomocí bude řešit pravidelné i nepravidelné rozesílky e-mailů registrovaným zákazníkům ve svých e-shopech, ale i v rámci velkoobchodních aktivit. (TZ)

2016-01-25 16_39_33-Aplikace pro e-mail a SMS marketing _ Mailkit

“PetCenter CZ přechází na nová a vlastní e-shopová řešení, která nasazujeme v Česku i na Slovensku pro samotný PetCenter i naše další aktivity,” říká k výběru Kateřina Holnová, marketingová ředitelka společnosti PetCenter CZ. “Mailkit jsme vybrali pro spolehlivost, významné znalosti i přizpůsobení pro české i slovenské prostředí, technologické možnosti, které využijeme v dalším rozšiřování aktivit. Podstatným důvodem jsou ale praktické roční pozitivní zkušenosti s tímto řešením,” dodává.

Mailkit bude použit nejen pro klasické e-mailingové kampaně a jejich vyhodnocování, ale dojde také k propojení s e-shopovými systémy tak, aby bylo možné vše lépe integrovat. Od přihlašování k odběru u zájemců či zákazníků, přes transakční zprávy až po pokročilejší personalizované kampaně a remarketingové e-mailové aktivity.

“Jsme rádi, že si nás vybrala právě tak významná a velká společnost jako je PetCenter,” říká Jakub Olexa, jednatel společnosti Mailkit. “Být při nasazování nových e-shopových řešení nám navíc umožnilo velmi rychle a snadno vyhovět potřebným požadavkům na integraci a propojení s cílem maximální automatizace kampaní. V dalších měsících se chystáme aktivně podílet na aktivitách vedoucích ke zvýšení efektivnosti a návratnosti e-mailingových aktivit,” dodává.

O společnosti Mailkit

Společnost Mailkit byla založena v roce 2005 a stala se jednou z předních českých firem poskytujících řešení pro emailový marketing. Cílem společnosti Mailkit je vytvářet taková řešení, která zajistí maximální možnou míru doručení zpráv a zároveň nabídne profesionální technické zázemí, pokročilé možnosti tvorby e-mailových zpráv i napojení na firemní informační systémy.

Mailkit zajišťuje email marketingové služby například pro Letiště Praha, automobilku Hyundai, sázkovou kancelář Tipsport nebo prodejce vozů Porsche Inter Auto a řadu dalších klientů, kteří technické řešení využívají plně vlastními silami i s pomocí marketingových agentur.

O společnosti PetCenter CZ s.r.o.

Společnost PetCenter CZ s.r.o. se zabývá nejen samotným prodejem, ale i rozvojem a popularizací chovatelství, a to prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center. První prodejna vznikla v roce 2000 a v současné době má Pet Center po České a Slovenské republice na 130 poboček. Nabízí široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv nebo známé i méně známé druhy domácích zvířat. Pet Center je jasná volba pro každého stávajícího i budoucího majitele jakéhokoli domácího mazlíčka. Je místem, kde mohou chovatelé sdílet své zážitky a zkušenosti. Místem, kam může každý přijít pro radu a pomoc.