Do Rubikon PR přichází Klára Antonova Fischleinová

Praha, 22. 6.  2016 – Agentura Rubikon PR od května posílila svůj tým o Kláru Antonovu Fischleinovou, která předtím působila několik let v redakci zpravodajského serveru Novinky.cz. Aktuálně se věnuje především obsahu kampaně agentury CzechTourism na podporu aktivit souvisejících s oslavami 700. výročí narození Karla IV. (TZ)

2016-06-22 08_54_18-Start

První zkušenosti v oboru public relations nabrala Klára Antonova Fischleinová v letech 2009 až 2011 v agentuře Euro RSCG, dnes Havas Worldwide. Tam nejdříve působila v týmu PR, od roku 2012 se pak věnovala výhradně komunikaci na sociálních sítích pro klienty Vichy, Myslbek a Eko-kom.

V roce 2012 také půl roku pracovala v redakci týdeníku Reflex jako redaktorka online mutace reflex.cz. Od ledna 2013 nastoupila do redakce zpravodajského serveru Novinky.cz, kde působila do konce letošního dubna.

Klára se zaměřuje hlavně na copywriting. Vypovídá o tom také její autorský počin v podobě knihy Osudy ve stínu šoa, kterou vydala v prosinci 2014 v nakladatelství P3K.

O Rubikon PR

Rubikon PR je mladá agentura tvořená zkušenými lidmi, kteří jsou přesvědčeni o významu a nezbytnosti PR pro úspěch firem na trhu. Naše výzva zní: Překročte s naší pomocí komunikační Rubikon, dejte hlas vlastní komunikaci a nebojte se přihlásit k vlastnímu úspěchu. Rubikon PR věří, že kvalitní PR je zejména investicí do budoucna, která společnostem přináší nejen lepší reputaci, ale také růst výdělku.