Lidové noviny zahájí prázdniny novým kurzem angličtiny a přílohou Léto

Deník Lidové noviny připravil pro své čtenáře hned několik novinek na léto. Tou první je nový každodenní jazykový kurz Léto s angličtinou. Úvodní část 30dílného projektu vyjde už v pátek 24. června. První den kurzu dostanou čtenáři navíc dárek – čtyřstránkovou příručku Angličtina pro gurmány s recepty slavných britských šéfkuchařů a velkým kulinářským slovníkem. (TZ)

V dalších dílech čtenáři najdou denně příběh na pokračování v angličtině, gramatická cvičení a doplňovačky, nejčastější chyby Čechů nebo základní fráze a tipy na společenskou konverzaci. Seriál připravila redakce Lidových novin ve spolupráci s jazykovou školou Skřivánek.

„Ze zkušeností z předchozích let víme, že naši čtenáři vítají možnost využít léto nejen k odpočinku, ale také k dalšímu vzdělávání či jiným užitečným aktivitám,“ říká ředitel redakce LN Veselin Vačkov a dodává: „Kromě kurzu angličtiny jsme pro aktivní čtenáře přichystali i přílohu Léto.“

Speciální příloha Léto vyjde v LN prvně v pondělí 27. června a bude vycházet až do konce srpna každý den od pondělí do pátku. Bude obsahovat témata z oblasti cestování doma i v zahraničí, medicíny a vaření a také křížovky a antistresové omalovánky.