AT Computers distributorem cloudových technologií Cisco Meraki

Ostrava, 29. 6. 2016 – AT Computers se stala autorizovaným distributorem cloudových produktů a řešení Cisco Meraki. S platností od 1. července budou moci reselleři v České republice i na Slovensku najít u AT Computers to nejvhodnější řešení pro uspokojení potřeb svých zákazníků v oblasti cloudového networkingu. (TZ)

Meraki je jednak řecké slovo, které znamená dělat něco s vášní a duší a jednak je to známá značka z portfolia divize Cloudových síťových služeb společnosti Cisco. Přináší výhody cloudu do firemních a pobočkových sítí. Poskytuje snadno spravovatelná bezdrátová řešení, switching a bezpečnostní řešení, která umožňují zákazníkům využívat nové obchodní příležitosti a snížit provozní náklady. Ať se jedná o zabezpečení iPadu v podniku nebo pokrytí školního areálu WiFi, síťová řešení Meraki prostě fungují. Meraki technologie byla nově vyvinuta od základů výhradně pro cloudový networking a představeny byly českým a slovenským resellerům i v rámci jarního ATC Roadshow.

Meraki nabízí kompletní cloudově řízenou produktovou řadu, včetně bezdrátových sítí LAN, ethernetových přepínačů, bezpečnostních zařízení a správy mobilních zařízení. Vše je vytvořeno s cílem zjednodušit správu moderních sítí.

Za produkty Cisco Meraki je v AT Computers zodpovědný produktový manažer Petr Winkelhofer.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 18,03 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.