S kartou Visa na exotický Zanzibar

Držitelé platebních karet Visa mohou díky nové kampani Visa vyhrát zájezd na tropický ostrov Zanzibar a denně soutěžit o 5 000 Kč. Stačí, aby platili kdekoliv v zahraničí kartou Visa stejně, jako to běžně dělají doma v Česku, a platbu zaregistrovali na webových stránkách www.visa.cz. Kampaň poběží od 1. 7. do 31. 8. 2016. (TZ)

PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA, 30. června 2016 – Visa Inc. (NYSE: V)

Platby kartou v zahraničí jsou stejně bezpečné a pohodlné jako v Česku. Díky Visa nyní navíc mohou přinést ještě trochu více radosti. Zákazníci, kteří zaplatí kdekoliv v zahraničí kartou Visa, mohou vyhrát zájezd na Zanzibar a každý den soutěžit o 5 000 Kč. Jediné, co musí udělat, je ponechat si účtenku, po provedení platby transakci zaregistrovat na webu www.visa.cz/leto a zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku. Čím více registrací, tím se šance na exotickou výhru zvyšují. Bílé písečné pláže a tyrkysové moře Zanzibaru čekají na toho, kdo zaregistruje největší počet zahraničních plateb.

Moře výhod při placení v Chorvatsku

Pro ty, kteří rádi cestují do Chorvatska, Visa navíc připravila řadu dalších příjemných benefitů. Pokud majitelé Visa karet zaplatí v některé ze 100 partnerských restaurací ve 12 nejvýznamnějších turistických destinacích Chorvatska, získají automaticky 10% slevu na útratu. Na dlouhé cestě určitě potěší i drobný dárek, který čeká na každého, kdo zaplatí kartou Visa na vybraných čerpacích stanicích INA při 7 hlavních dálnicích a cestovních koridorech.

Placení kartou v zahraničí je pohodlné a bezpečné

Přijímání platebních karet v zahraničí je dnes naprosto běžné. Kartami Visa lze platit na desítkách milionů míst ve více než 200 zemích. Technicky z hlediska bezpečnosti navíc není rozdíl v tom, jestli je platba provedena doma nebo v zahraničí.

„Platit kartou v zahraničí je naprosto bezpečné a hlavně pohodlné. Například vám zcela odpadají starosti s plánováním optimálního množství hotovosti na cestu do zahraničí. Po návratu z dovolené tak nemusíte řešit, co se zbytkem lokální měny, kterou už pravděpodobně nikdy nevyužijete,“ upozorňuje na praktické benefity placení kartou v zahraničí František Jungr, manažer regionálního rozvoje Visa Europe.

„Placení kartou bývá proti směně hotovosti výhodné i finančně, kurz se totiž přepočítává jako deviza. Díky podrobnému výpisu transakcí budete mít navíc detailní přehled o vašich výdajích,“ dodává František Jungr.

Před cestou do zahraničí se vyplatí stáhnout si do mobilu cestovní aplikaci. Visa Travel Tools App nabízí přehledné informace o tom, kde se v cílové destinaci dá platit kartou, nasměruje vás k nejbližšímu bankomatu, případně poskytne okamžitou asistenci při ztrátě platební karty.

###

O společnosti Visa Inc.

Visa Inc. (NYSE:V) je globální platební technologická společnost propojující zákazníky, obchodníky, finanční instituce a vlády ve více než 200 zemích a teritoriích světa, s rychlými, bezpečnými a spolehlivými elektronickými platbami. Společnost provozuje jednu z nejvyspělejších procesních sítí na světě – VisaNet – která dokáže zpracovat více než 65 000 transakcí za sekundu, se zabezpečením před podvody pro spotřebitele a zajištěním platby pro obchodníky. Visa není bankou, nevydává karty, neposkytuje úvěry ani nenastavuje sazby a poplatky pro spotřebitele. Inovace od společnosti Visa nicméně umožňují finančním institucím nabízet svým zákazníkům stále více možností: okamžité platby debetní kartou, používání předplacených karet nebo odložené placení pomocí kreditních produktů. Pro více informací navštivte www.visaeurope.com, blog Visa Vision (www.vision.visaeurope.com) a @VisaEuropeNews.