Vodafone přichází jako jediný operátor v ČR se speciální nabídkou pro zákazníky nad 60 let

Praha, 30. června 2016 Vodafone přichystal speciální Nabídku 60+ pro všechny, kteří dosáhli šedesátky a chtějí si život i nadále naplno užívat. Zákazníci si mohou vybrat mezi tabletem s mobilním internetem, tarifem s volnými minutami do všech sítí s extra slevou na nový smartphone či předplacenou kartu s neomezeným voláním.   (TZ)

„Již v minulosti jsme přišli se speciální nabídkou pro rodiny, minulý týden odstartovala naše kampaň pro mladé lidi, ale nezapomínáme ani na ty, kteří již dosáhli šedesátky. Vzhledem k tomu, že i starší generace se zajímá o mladé trendy a ve využívání internetu vidí benefity, jako je možnost být častěji v kontaktu se svoji rodinou a přáteli či lépe plánovat svůj volný čas, umožňujeme jim přístup k novým technologiím za výhodnějších podmínek. Navíc se mohou kdykoli obrátit na naše specialisty a ti jim rádi a ochotně pomohou jak na základní nastavení tabletu či mobilního telefonu,“ uvedl Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu.

Zákazníci nad 60 let si mohou pořídit tablet Vodafone Tab speed 6 s mobilním internetem v objemu 4 GB dat na měsíc. Zákazník při pořízení zaplatí 1 Kč za tablet. Poté měsíčně platí 329,12 Kč, z toho 80 Kč činí splátka tabletu a 249,12 Kč datový tarif. Tablet bude splacen po 24 měsících a jeho majitel ušetří 1 656 Kč.

Pro zákazníky máme připravené i speciální hlasové řešení, kdy si mohou zvolit mezi předplacenou kartou nebo měsíčním tarifem s volnými jednotkami. Tarif obsahuje 50 volných minut do všech sítí, neomezené SMS v síti a 50 MB dat. Minuta hovoru nad rámec jednotky činí 3,49 Kč/min
a SMS do jiných sítí 1,51 Kč. K tarifu nabízíme extra slevu 500 Kč na nový smartphone Vodafone Smart Prime 7. Při pořízení zákazník zaplatí 377 Kč, následně po dobu 24 měsíců hradí 100 Kč. Předplacená karta nabízí neomezené volání v síti Vodafonu za bezkonkurenčních 74,25 Kč měsíčně, cena volání na vybraná 4 čísla je 1,90 Kč a na ostatní čísla 3,49 Kč, SMS vychází na 1,90 Kč. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

O Vodafone Czech Republic

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice poskytuje služby více než třem milionům zákazníků. Od roku 2007 přináší Vodafone komplexní telekomunikační služby pro firemní zákazníky prostřednictvím řešení Vodafone OneNet a nyní provozuje více než milion firemních SIM karet. V roce 2012 byl Vodafone prvním operátorem na českém trhu, který začal účtovat hovory po sekundách. O rok později Vodafone představil Turbo Internet a začal rychlým mobilním internetem pokrývat venkov a menší města. V současnosti nabízí nejrychlejší a nejrozšířenější síť mobilního internetu na tuzemském trhu. Aktuálně se Vodafone soustředí na rozšiřování LTE do všech koutů České republiky. V souladu se svými CSR aktivitami se Vodafone začátkem roku 2015 přestěhoval do nové, ekologické centrály ve Stodůlkách. Jeho Nadace Vodafone již rozdělila více než 170 milionů korun. Za 10 let od svého založení se dostala na přední místa v hodnocení firemních nadací. Patří mezi nejdůležitější podporovatele a investory do technologických sociálních inovací, které zlepšují život společnosti a znevýhodněných skupin. Více informaci na www.vodafone.cz