Letní audioknižní novinky vydavatelství OneHotBook

K letošnímu knižnímu veletrh a literárnímu festivalu SVĚT KNIHY jsme vydali spoustu novinek, těmi to však nekončí. Na samém prahu léta jsme pro vás přichystali ještě tři další audioknižní lahůdky, jimiž si můžete ozvláštnit třeba cestování autem i autobusem, balení na prázdniny, práci na chalupě či v dílně nebo prostě jenom chvíle odpočinku. (TZ)

Co mě naučil tučňák
Tom Michell
čte: Kryštof Hádek
Překvapivý a podmanivý zahraniční bestseller je stejně okouzlující i absurdní jako tučňák na balkoně. Když Angličan Tom přijme místo učitele na argentinské internátní škole, netuší, že si tam z výletu propašuje tučňáka. Rychle se však ukáže, že s pernatcem Juanem Salvadorem je navzdory těžkým časům peronistické vlády velká legrace. Nečekané jihoamerické dobrodružství s neobvyklým parťákem vyprávěné s britským humorem.

mp3 download (za 269 Kč) na portálu Audiolibrix: od 4. 7. 2016

CD mp3 (za 279 Kč) k dostání v síti knihkupectví: od 7. 7. 2016

Poslechněte si ukázku z audioknihy: http://bit.ly/29iaiqT

Elon Musk
Ashlee Vance
účinkuje: Filip Švarc
Když v Silicon Valley hledali po Jobsovi novou vůdčí osobnost, našli ji ve svérázném Elonu Muskovi. Inspirativní pohled na práci, život a myšlení vizionáře a podnikatelského titána své generace, který založil inovativní společnosti PayPal, Tesla Motors nebo SpaceX a jde stále dál. Vance k němu jediný získal přístup a vyzpovídal i jeho kolegy, členy rodiny, přátele a kritiky.

mp3 download (za 299 Kč) na portálu Audiolibrix: od 19. 6. 2016

CD mp3 (za 369 Kč) k dostání v síti knihkupectví: od 11. 7. 2016

Poslechněte si ukázku z audioknihy: http://bit.ly/29ezBNi

Deníček moderního fotra 2
Dominik Landsman
účinkuje: Filip Švarc
Jak dostat „tatínka“ do ošetřovny? Nebo spíš do sanatoria pro choromyslné…
Pokračování trablů a lapsů otce v domácnosti, který teskně vzpomíná na dobu, kdy synek jen ležel na zádech a řval. Jenže Čeněk už chodí (běhá), mluví a přemýšlí, čím by svého fotříka konečně dostal do blázince.

mp3 download (za 229 Kč) na portálu Audiolibrix: od 19. 6. 2016

CD mp3 (za 249 Kč) k dostání v síti knihkupectví: od 4. 7. 2016

Poslechněte si ukázku z audioknihy: http://bit.ly/297dBCv

NÁŠ letní tip pro celou rodinu (který není novinka, ale rozhodně stojí za to)

Pokud máte děti, čeká vás v létě jistě také nejedna cesta s rozjívenými potomky na zadním sedadle auta. Zkuste je zabavit naší oblíbenou audioknihou, která rozveselí a osvěží i vás.

P jako pivo
Tom Robbins
účinkuje: Oldřich Kaiser

Příběh o pivu pro děti? Proč ne? Předškolačka Gracie je zkrátka zvídavá a zlatavý mok ji zajímá. Leccos zábavného i poučného jí o něm tudíž prozradí oblíbený strýček Moe a chmelových tajů znalá víla Pivoňka. P jako poetická, překvapivá a vtiPná pohádka. (Nemusíte mít obavy, v audioknize není nic pro děti nevhodného, ani je autor nenabádá k alkoholismu – naopak je před konzumací varuje. Nicméně díky jeho hravému a barvitému jazyku si vtipné vyprávění užijí jak mrňousové, tak dospěláci.)

K dostání mp3 download (249 Kč) na portálu Audiolibrix i CD mp3 (269 Kč) v síti knihkupectví.

Poslechněte si ukázku z audioknihy: http://bit.ly/1Ee7UtX

Přidejte se na OneHotBook Facebook, abyste nepropásli soutěže o pozoruhodné ceny ani novinky ze světa audioknih, literatury a čtení!

Materiály v tiskové kvalitě si můžete stáhnout v profilech jednotlivých audioknih ze sekce PRESS KIT (vždy vlevo pod obrázkem titulu) na webových stránkách www.onehotbook.cz.