Žádné kompromisy. Letní pivní megaakce AT Computers je zpět.

Ostrava, 1. 7. 2015 – Ostravská společnost AT Computers připravila opět pro své zákazníky na horký červenec osvěžující letní megaakci. Od 1. července do 15. července mají možnost získat za své nákupy notebooků 5l soudek výtečné „plzničky“. (TZ)

Pravidla akce jsou jednoduchá. Pětilitrový soudek piva získá každý, kdo si koupí jakýkoliv notebook z nabídky AT Computers. Do 24 hodin od dodání notebooku pak soudek piva doveze Česká pošta. A soudků získáte tolik, kolik si koupíte notebooků. Prostě žádné kompromisy!

„Toto tu ještě nebylo. Skutečně je to naše megaakce, která na českém distribučním trhu nemá obdoby. Věříme, že si naši zákazníci tuto jedinečnou šanci nenechají ujít, a že i díky nám přežijí letní vedra bez úhony. Samozřejmě ani tento rok nezapomínáme na naše fanoušky na facebooku a i pro ně jsme připravili soutěž o další soudky Pilsner Urquell,“ upozorňuje Martin Wanke, marketingový ředitel společnosti AT Computers.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 18,3 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.