BMX rider Michael Beran se stal Sony Hrdinou kampaně Xperia X. Stejně jako nový smartphone je vždy o krok napřed

Společnost Sony zahájila 30. června 2016 novou marketingovou kampaň nazvanou Xperia X – Vždy o krok napřed. Tváří kampaně a zároveň ambasadorem nového telefonu Sony Xperia X se stal oblíbený BMX rider Michael Beran. „Díky nové Xperii X, která má 23 megapixelový fotoaparát s velmi rychlým ostřením, můžu svoje triky natáčet ve vysokém rozlišení a v podstatě hned uploadovat na Facebook a dělit se tak o radost se svými fanoušky,“ říká závodník a nový Sony Hrdina. (TZ)

Michael Beran je jednou z nejznámějších postav české freestyle scény. Jeho Facebookový profil sleduje téměř 40 000 fanoušků, vysokou sledovanost si drží i Michaelův YouTube kanál.  Právě zde hodlá využít parametrů nového telefonu Sony.

„Jako freestylista se neustále snažím posouvat hranice svých možností a při vytváření triků chci, aby se o nich vědělo. Nová Sony Xperia X je mi tak skvělým parťákem, ať při tréninku, nebo přímo na závodech,“ vypráví Michael.

Spolupráci s úspěšným českým závodníkem si pochvaluje i Kristýna Bernatová, Channel Marketing Manager Sony Mobile pro Českou republiku: „Sony Xperia X je dravá, moderní, sexy. Spojení s Michaelem tak bylo jasnou volbou. Jsme rádi, že se tváří našeho nového produktu stal úspěšný sportovec, oslovující zejména mladou generaci.“

Projekt Sony Hrdina je součástí celosvětové kampaně Sony Hero. V jejím rámci představují novou Sony Xperii X zajímavé osobnosti současnosti – umělci, YouTubeři, nebo právě sportovci. Povedený smartphone kromě kvalitního fotoaparátu přináší i čtečku otisků prstů, plynulý operační systém Android 6.0 nebo skvěle optimalizovanou spotřebu energie. To vše v elegantním designu s využitím nejmodernějších technologií. Na českém trhu je Sony Xperia X k dostání již od 23. května 2016.

O společnosti Sony Mobile Communications

Sony Mobile Communications je dceřinou společností a členem skupiny Sony Corporation se sídlem v Tokiu. Sony Corporation je předním výrobcem produktů z oblasti audio a video techniky, her, komunikací, osobních zařízení a informačních technologií pro domácí uživatele i profesionály. Díky svým aktivitám v oblasti hudby, filmu, počítačové zábavy a online byznysu má Sony jedinečnou pozici být globálním lídrem na poli elektroniky a zábavy. Portfolio chytrých telefonů a tabletů Xperia™ a inovativních produktů SmartWear společnosti Sony Mobile Communications v sobě nese to nejlepší z technologií Sony, prémiový obsah a služby a snadnou propojitelnost s ostatními zařízeními v propojeném světě zábavy od Sony. Více informací zde: www.sonymobile.com