Novým výkonným ředitelem ANECTu se stal Jan Zinek

Společnost ANECT a. s., přední dodavatel v oblasti informační a komunikační technologie a kybernetické bezpečnosti, jmenovala výkonným ředitelem Jana Zinka. Ve funkci tak střídá zakladatele a stávajícího generálního ředitele Miroslava Řiháka, který bude nadále ve společnosti působit jako předseda představenstva. (TZ)

Jan Zinek má dlouholeté zkušenosti s vedením lidí, plánováním, přípravou a realizací komplexních projektů v IT/telco sektoru, v němž se pohybuje přes 15 let. Ve společnosti ANECT je od roku 2006, nejprve působil na pozici projektového manažera, v roce 2009 se stal vedoucím projektové kanceláře a od roku 2012 vedl celou obchodní sekci jako její ředitel. Na začátku roku 2016 se spolu s Pavlem Srnkou a Ladislavem Herynkem stali členy představenstva.

Nový výkonný ředitel Jan Zinek říká: „Ve své nové pozici budu i nadále pokračovat v rozvoji společnosti v reakci na změny, které s sebou náš obor přináší. Společnost bude stále rozvíjet služby, které našim obchodním partnerům přinášejí užitek a konkurenční výhody, a to zejména v oblastech ICT bezpečnosti, datových center, virtualizaci a v řešeních pro firemní komunikaci a spolupráci.“

Na uvolněnou pozici obchodního ředitele společnosti ANECT bude vypsáno výběrové řízení.

Informace pro média:

Společnost ANECT je předním dodavatelem profesionálních řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Firma působí na trhu od roku 1993 a stala se preferovaným poskytovatelem a integrátorem služeb ICT, které zákazníkům přinášejí zjednodušení, inovaci a užitek při podpoře jejich podnikání. Tým zkušených odborníků realizuje řešení u zákazníků ve veřejném sektoru, sektoru finančních a telekomunikačních služeb a u významných společností z oblasti výroby, médií a služeb. Společnost se dlouhodobě věnuje infrastruktuře ICT, komunikaci a spolupráci, bezpečnosti ICT a provozu a řízení ICT. Napříč těmito oblastmi nabízí řízené služby, projektové řízení, manažerské poradenství, integraci produktu a služeb, prodej a instalaci vybraných technologií. Podle oficiálních auditovaných výsledků dosáhla společnost ANECT v loňském roce tržeb ve výši 585 milionů korun. Oproti roku 2014 se jedná o 19% nárůst.