Nový Loewe Subwoofer 300 kombinuje elegantní design, kompaktní rozměry a působivý přednes hlubokých tónů

Praha, 14. července 2016 – Decentní černé tělo nového subwooferu je vyrobeno z 18 mm silného akusticky prověřeného kompozitu, který v kombinaci s malými rozměry nabízí výborné akustické vlastnosti. Jeho horní deska je tvořena 8 mm silným hliníkovým plátem bez jakýchkoli viditelných montážních prvků či šroubů. Všechny průduchy zvuku jsou umístěny níže, stejně jako vývod kabelu na spodní straně. Umístěním subwooferu ke zdi nebo do prostoru je ovlivněn výsledný charakter požadovaného zvuku. (TZ)

Označení „300“ prezentuje výkon vestavěného zesilovače. Jeho 300 W je rozděleno do tří měničů, z nichž dva jsou pasivní. Díky tomu bylo možné dosáhnout tak kompaktních rozměrů ve srovnání s výslednými vlastnostmi. Elegantní Subwoofer 300 je velký pouze 24,1 x 24,1 x 25,8 cm. Jeho sofistikovaný akustický koncept umožňuje reprodukci hlubokých a přitom velmi mohutných basů tak, jak je známe z kina. Zprostředkuje posluchačům působivý basový podkres hudby i filmů.

Subwoofer 300 je koncipován nejen jako doplněk televizorům Leowe One, se kterými tvoří jednotný designový celek. V případě spojení těchto dvou produktů plní neviditelný audiosystém vestavěný do Loewe ONE s výkonem 2x 20W funkci centrálního reproduktoru a subwoofer dodává zvukové reprodukci hutné basové tóny.  Propojení s televizorem Loewe vybaveným digitálním Audio Linkem posouvá celý koncept daleko za možnosti běžných televizí.

Uživatelé, kteří vyžadují od reprodukce ještě více, mohou komplet dále rozšířit o dvojici malých, ale přesto výkonných reproduktorů Loewe Satellite Speaker (S2) a získat tak výkonný systém 3.1.  K jednomu stávajícímu Subwooferu lze navíc připojit další Subwoofer 300 i sadu reproduktorů a vytvořit tak výsledný zvukový systém v konfiguraci až 5.2. Nadšencům extrémních zážitků tak nabízí Loewe možnost vytvoření sestavy se dvěma hlubokotónovými reproduktory. Konstruktérům ze společnosti Loewe se podařilo sladit výsledný zvuk, ať už zvolíte k televizoru One jakoukoli variantu zvukové sestavy. S pomocí navigace Smart Menu a automatické detekce připojeného zařízení lze celý systém intuitivně nastavit během chvíle.

Loewe Subwoofer 300 je na našem trhu dostupný jako doplněk televizoru Loewe One (lze jej použít ale i k modelům Loewe Art, Connect a Reference) prostřednictvím distributora, společnosti BaSys.

O společnosti Loewe:

Společnost Loewe společně s dalšími německými výrobci dodala v roce 1939 na trh první televizní přijímač určený pro domácnosti. Vývoj, výroba a servis společnosti se nacházejí v německém městě Kronach. Základní myšlenkou vývoje po technologické stránce jsou špičkové užitné vlastnosti, dlouhá životnost a nízká spotřeba zařízení. Nadčasový design, modulární technologie, použití kvalitních materiálů, precizní zpracování a pravidelné aktualizace softwaru – to vše jsou základní pilíře všech vyráběných výrobků Loewe.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.