Datart doprava zavezla už půl milionu zákazníků

Datart doprava za 10 let své existence zavezla elektro spotřebiče již k 500 tisíc zákazníků. Jenom za minulý rok Datart rozvezl vlastní dopravou zboží téměř k 84 tisícům zákazníků až do bytu, domu nebo chalupy, po celé České republice. To je o deset procent více než v roce 2014. (TZ)

Datart rozváží zboží vlastními vozy s vlastními řidiči do všech koutů České republiky. Loni řidiči dohromady najeli přes 1,3 miliónu kilometrů, což odpovídá 33 okroužení Země nebo 3,4 cesty na Měsíc.

„Letos jsme zaznamenali velký zájem chalupářů, kteří si nechávají na chalupu dovést a instalovat ledničky, pračky, myčky nebo televize. Odvoz objednávají i kvůli tomu, že od nich odebereme staré spotřebiče k ekologické likvidaci a navíc jezdíme 7 dní v týdnů, tedy i o víkendech a svátcích,“ říká tisková mluvčí Datartu Iva Pavlousková. „Datart doprava je velmi oblíbená mezi našimi zákazníky. Spotřebič vyneseme až do bytu, kde ho rozbalíme, zkontrolujeme, zapojíme, odvezeme starý a v případě zájmu po sobě vše také uklidíme,“ doplňuje Iva Pavlousková.

Datart má celkem 37 vlastních vozů, jejichž průměrné stáří jsou 4 roky. Jezdí s nimi 59 řidičů, kteří zákazníkům rozváží zboží každý den v roce, včetně všech svátků a víkendů.

Více o Datart dopravě: https://www.datart.cz/nejlepsi_doprava/index.html

O společnosti DATART

Společnost DATART INTERNATIONAL, a.s. je na našem trhu již 25 let. Svým zákazníkům nabízí mimo neustále aktualizovaného sortimentu i stejné ceny v prodejnách jako na internetu, záruku nejnižší ceny, dopravu zdarma, základní instalaci výrobku zdarma a mnoho dalších služeb, které zpříjemní nejen nákup, ale samotné užívání zakoupeného zboží.