Tomáš Hofmann novým account manažerem v agentuře Unikum

Do online marketingové agentury Unikum nastoupil na pozici account manažera Tomáš Hofmann. Jeho úkolem bude rozvoj vztahů se stávajícími klienty a partnery a rovněž vyhledávání nových obchodních příležitostí. Dříve působil ve společnostech Uni Credit Bank, Vodafone nebo Sazka. (TZ)

2016-07-27 13_03_16-Unikum Solutions

Hofmann nabral první pracovní zkušenosti již během studia. Nejdříve pracoval v Uni Credit Bank. Odtud přešel do společnosti Sazka, kde působil jako Sales Support Specialist. Před příchodem do agentury Unikum byl Sales Representative ve Vodafone.

“Máme radost, že jsme se s Tomášem dokázali dohodnout na spolupráci. Jsme přesvědčení, že bude schopen zhodnotit své dosavadní profesní zkušenosti získané na předchozích pozicích a přispěje tak k efektivnější komunikaci se stávajícími klienty a partnery a rovněž bude schopen aktivně vyhledávat a rozvíjet nové obchodní příležitosti,” dodává k novému nástupu Ondřej Götthans, jednatel společnosti Unikum.

Ve volném čase hraje squash, leze po skalách, čte a věnuje se týmovým sportům.

O Unikum

Unikum je online marketingová agentura založená Peterem Hajdučkem, který stojí také za obchodem prodávajícím značkovou obuv Footshop.cz. Unikum pro své klienty, mezi které patří již zmiňovaný Footshop.cz,  síť bister a největší česko-slovenská donášková služba Sushi Time, nebo nově časopis roku 2015 Forbes a Newsweek, zajišťuje komplexní strategie online marketingu. Pro své klienty Unikum pracuje především na výkonnostním marketingu od správy PPC kampaní, optimalizace zbožových srovnávačů, pokročilého e-mailingu, RTB, affiliate marketingu, až po komunikaci na sociálních sítích.