Uber je hrdým partnerem SIGNAL festivalu. Nechte se vizuálně překvapit a stihněte toho více!

Praha, 12. října 2016 – Pokud jsou vaší vášní moderní umění a technologie a rádi byste špičkový vizuální zážitek pohodlně sdíleli i s někým blízkým, máte ideální příležitost už tento týden, od čtvrtka 13. října do neděle 16. října. Stačí mít po ruce chytrý telefon. Díky spolupráci SIGNAL festivalu a společnosti Uber může kdokoliv prožít večer plný nevšedního světelného umění a designu. Stačí, abyste si v oficiální mobilní aplikaci festivalu klikli na kteroukoliv z 22 instalací nebo projekcí a automaticky dostanete nabídku svézt se spolehlivě a bezpečně na dané místo s Uber. Díky plnohodnotné systémové integraci aplikací zjistí milovníci umění a designu snadno nejen přesný čas do příjezdu nejbližšího auta partnerského řidiče Uber, ale i cenu za svezení. Stačí jen potvrdit cíl, nasednout a vnímat signály, které již počtvrté rozzáří Prahu. (TZ)

„SIGNAL festival vnímáme jako špičkovou kulturní událost, která svým rozsahem a úrovní u nás nemá konkurenci. Potvrzuje to i víc než milion návštěvníků, kteří se za moderním uměním vydali do ulic metropole v uplynulých letech. To představuje velkou logistickou výzvu. Proto jsme tento rok spojili síly a za pomoci digitálních technologií Uber nabízíme návštěvníkům festivalu rychlé, spolehlivé, levné a bezpečné spojení i k vzdálenějším instalacím a projekcím, a to po všechny festivalové dny a ve všech časech,“ říká Barbora Polachová, marketingová manažerka Uber Praha, a dodává: „Aby návštěvníci festivalu stihli vybrané světelné projekce a videomapping v konkrétní čas, nabízí Uber i předobjednání jízdy, tj. odvoz je možné si objednat již dnes nebo minimálně s 30minutovým předstihem.“

„Jsme velmi rádi za podporu našeho partnera společnosti Uber, který se letos rozhodl s námi jít do festivalu úplně poprvé. Věříme, že služba, kterou Uber poskytuje, se bude hodit všem návštěvníkům, zvlášť při přesunu ke vzdálenějším instalacím na náměstí Míru nebo náměstí Jiřího z Poděbrad,“ říká Martin Pošta, ředitel SIGNAL festivalu.

Jak funguje propojení SIGNAL festivalu s Uber? Jednoduše:

  • Otevřete nebo stáhněte si a otevřete aplikaci Signal Festival pro iOS nebo Android.
  • Od čtvrtka 13. 10. do neděle 16. 10. se všem uživatelům přímo v aplikaci ukáže možnost „Svezte se s Uber“ s automatickou informací o aktuální době příjezdu a ceně za svezení na platformě UberPOP.
  • Stačí pouze kliknout na banner a hned se otevře aplikace Uber s přednastaveným cílem z aplikace Signal.
  • Po potvrzení je nejbližší dostupný vůz na cestě.
  • Ti návštěvníci SIGNAL festivalu, kteří ještě nemají Uber, si jednoduše stáhnou jeho aplikaci do svého chytrého telefonu a zadají promokód „SIGNALFESTIVAL“ – s ním pak získají slevu 2× 100 Kč na první 2 jízdy s Uber.

V Česku je to pro společnost Uber v pořadí již druhé strategické partnerství v rámci příležitostí, které nabízí systémové integrace (API – Application Programming Interface). První funguje v aplikaci Zomato, jejíž uživatelé se mohou nechat odvézt do restaurace na jedno kliknutí. Na globální úrovni je nejzajímavější systémová integrace s Google Maps.

O SIGNAL FESTIVALu:

SIGNAL festival je největší kulturní událost v České republice, propojující moderní umění a nové technologie s širokou i odbornou veřejností. Hlavní město Praha i ministerstvo kultury letos zařadilo SIGNAL mezi prioritní kulturní akce Prahy i České republiky. Nově vzniklá Mezinárodní organizace festivalů světla (International Light Festival Organisation) si dokonce zvolila ředitele SIGNAL festival, Martina Poštu, za prezidenta.

Ilustrační fotografie a náhledy z aplikace naleznete zde: http://bit.ly/UberSIGNALFESTIVAL

 

Označeno tagem