TP-Link představuje designový dvoupásmový gigabitový Wi-Fi router Archer C60

Česká republika, Praha – 17. října 2016 – Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů pro domácnosti a malé firmy, uvádí na český trh Wi-Fi router
Archer C60 založený na nejnovějším standardu 802.11ac. Ve dvou pásmech umožňuje připojení rychlostí až 1350 Mbit/s. Router je vybavený optimalizovaným systémem pěti antén, které zajišťují kvalitní pokrytí s minimálním rušením. Mobilní aplikace Tether umožňuje ovládání všech funkcí routeru a správu sítě i na dálku. Díky svému elegantnímu provedení se může stát stylovou dekorací každého moderního interiéru. (TZ)

5 antén pro kvalitní připojení všech zařízení

Router Archer C60 umožňuje přenos dat v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz kombinovanou rychlostí až 1350 Mbit/s (867 Mbit/s v pásmu 5 GHz a 450 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz) podle nejnovějšího standardu Wi-Fi s označením 802.11ac. je zpětně kompatibilní
i s dřívějšími standardy a/b/g/n, takže k němu lze bez problému připojit i starší zařízení. Router je vybavený pěti výkonnými externími anténami – třemi pro pásmo 2,4 GHz
a dvěma pro pásmo 5 GHz – v optimalizovaném uspořádání, které snižuje rušení
a zajišťuje silný a spolehlivý signál v obou pásmech. Každé z frekvenčních pásem lze využít pro vytvoření samostatné sítě. Nenáročné úlohy jako e-mail nebo procházení internetu probíhají v pásmu 2,4 GHz, zatímco pásmo 5 GHz je vyhrazeno pro náročnější činnosti, jako je hraní online her, videokonference nebo streamování multimédií ve vysokém rozlišení.

Bezpečný přístup pro děti i pro hosty

Vedle dvou sítí podle pro různé typy zátěže umožňuje router Archer C60 vytvořit
i bezpečně oddělené připojení pro hosty. Lze tak poskytnout návštěvníkům přístup k internetu, aniž by bylo ohroženo soukromí ostatních uživatelů či bezpečnost zařízení připojených do sítě. K ochraně dětí slouží rodičovská kontrola, kde lze snadno nastavit seznam povolených nebo zakázaných internetových stránek. Stejné funkce sítě pro hosty a řízení přístupu na internetové stránky naleznou uplatnění i ve firemním prostředí.

Snadné ovládání mobilní aplikací

Router TP-Link Archer C60 je možné zprovoznit a nakonfigurovat během několika málo minut a průběžně spravovat nejen prostřednictvím webového rozhraní z počítače, ale
i pomocí přehledné mobilní aplikace Tether pro zařízení se systémy iOS a Android, kterou výrobce dává k dispozici zdarma. Tether slouží k nastavení routeru a ovládání jeho funkcí včetně uživatelských oprávnění, rodičovské kontroly a dalších.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Nejnovější standard Wi-Fi IEEE 802.11ac pro vysokorychlostní přenosy dat ve dvou pásmech
  • Současný provoz v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz s celkovou rychlostí až 1,35 Gbit/s
  • 5 externích antén v optimalizovaném rozmístění poskytuje spolehlivé pokrytí signálem
    s maximálním dosahem a minimálním rušením
  • Samostatná síť pro hosty a rodičovská kontrola
  • Snadné ovládání pomocí mobilní aplikace Tether pro iOS a Android

O společnosti TP-Link

TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa.
Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení
s tržním podílem ve výši 45,9 % (Q1 – 2016) vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-Link zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 3G routery, ADSL modemy, powerline adaptéry pro sítě LAN po domácím elektrickém vedení, IP kamery, print servery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete ve webové prezentaci společnosti na adrese www.tp-link.com/cz.

Technická podpora k produktům společnosti TP-Link je v provozu na e-mailech podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonním čísle (+420) 245 008 103.