ATA – RACCOON s.r.o. rozšířil své řešení Infor na čtyři nové pobočky

PRAHA, 7. listopadu 2016Infor, přední poskytovatel odvětvově zaměřených podnikových aplikací s elegantním vzhledem a cloudovou funkcionalitou, oznámil, že společnost  ATA – RACCOON, výrobce automatických karuselových, lineárních a protipožárních dveří, úspěšně rozšířila svůj informační systém Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) na nové pobočky v souvislosti s fúzí se společností A.T.A. technik. Provoz systému Infor na čtyřech nových lokalitách byl zahájen v září 2016.    (TZ)

ATA – RACCOON využívá informační systém Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) již od září 2014. Pro zajištění procesu servisu a údržby u svých zákazníků navíc od roku 2015 využívá modul Field Service, který umožňuje efektivnější plánování a monitorování servisních prací. Implementaci informačního systému, stejně jako podporu při procesu fúze realizovala společnosti ITeuro, partner Inforu v České republice a na Slovensku.

Po spojení obou firem došlo k navýšení stávajícího portfolia nabízených výrobků a služeb v oblasti servisních prací, a to nejen na území ČR, ale i v zahraničí, a také k rozšíření o čtyři nové provozní lokality. Projekt rozšíření nového systému proběhl v několika fázích, včetně školení nových uživatelů, simulace procesů, migrace a nájezdu do ostrého provozu. S řešením Infor, které nyní využívají všechny pobočky, očekává ATA – RACCOON s.r.o. efektivnější procesy, významné snížení nákladů a zvýšení kvality služeb poskytovaných zákazníkům.   

Dnes, po dvou letech používání systému můžeme říci, že výběr systému Infor byl dobrým rozhodnutím a stal se úspěšným krokem ke zlepšení budoucnosti naší firmy,“ řekl Tomáš Krátký, ředitel společnosti ATA – RACCOON s.r.o.. „Globální technologie Infor a lokální podpora ITeuro nám významně pomohly i během fúze a v expanzi našich aktivit na další lokality.“


O společnosti ATA – RACCOON  s.r.o.

Společnost  patří mezi tradiční tuzemské výrobce, který vyrábí automatické, turniketové a lineární dveře. Výrobní sortiment společnosti zahrnuje karuselové dveře, průmyslová vrata, garážová vrata, bezpečnostní vstupy, prosklené hliníkové stěny, protipožární dveře a mříže. Specializuje se na dodávku individuálních řešení vchodů administrativních budov, nákupních center, skladových hal, supermarketů a budov se zvýšeným požadavkem na bezpečnost. Po letošní fúzi byla společnost přejmenována na ATA – RACCOON s.r.o. Více na www.raccoondoors.com.

O společnosti ITeuro

ITeuro je partnerem společnosti Infor na českém a slovenském trhu, který se zaměřuje na implementace a poradenství v oblasti ERP řešení Infor CloudSuite Industrial (SyteLine). ITeuro pomáhá průmyslovým podnikům ze segmentu diskrétní výroby dosahovat jejich obchodních cílů s využitím nástrojů pro pokročilé plánování a rozvrhování výroby, business intelligence a řízení vztahů se zákazníky (CRM). K jejím zákazníkům se řadí  Česká zbrojovka, Krnovské opravny a strojírny, ISAN Radiátory a mnoho dalších.

O společnosti Infor

Infor vyvíjí a dodává podnikový software s cloudovou funkcionalitou pro specifická odvětví. S 15 000 zaměstnanci a více než 90 000 zákazníky ve 200 zemích a regionech pomáhá Infor k obchodnímu rozvoji. Pro více informací navštivte www.infor.com.