JPIDC společnosti Lundegaard v Brně hledá 20 Java programátorů

Společnost Lundegaard v květnu letošního roku vybudovala v Brně vývojové centrum Java Portal & Integration Delivery Center (JPIDC), čímž chce posílit pozici na trhu. (TZ)

Vývojové centrum v Brně, které je po Praze a Košicích třetí vývojovou pobočkou společnosti Lundegaard, se zabývá návrhem, implementací a optimalizací webových portálů, které jsou postavené na standardech Java Portlet Specification (JSR-286). A zároveň navrhuje řešení pro integraci portálového front-endu do IT infrastruktury u středních a velkých zákazníků.

Vývojové centrum JIPDC bude používat Liferay Portal jako hlavní portálovou platformu a dále navazující edici Liferay DXP. V souvislosti s touto expanzí tým společnosti Lundegaard posílili Jiří Kadlec (Head of Java Portal & Integration Development) z IBA CZ, Aleš Rybák (Senior Portal Specialist) a Jakub Kohout(Senior Java Developer). A dále z IBA CZ do Lundegaardu přešel UX specialista Martin Svoboda. Všechna uvedená jména se dlouhodobě věnují portálové platformě Liferay.

Vedení Lundegaardu plánuje výše uvedený tým rozšířit o dalších 20 Java programátorů, a to do jednoho roku.

„Javu vnímáme jako stěžejní kompetenci a hodláme náš tým Javistů výrazně posílit. Vývojové centrum jsme se rozhodli založit právě v jihomoravské metropoli, protože stále platí, že v Brně se líhnou ti nejlepší Java programátoři. Rádi bychom do našeho týmu uvítali jak talentované a spolehlivé juniory, tak i zkušené seniorní Javisty, které bychom mohli rovnou alokovat na projekt.

V budoucnu chceme stavět na vlastních odchovancích, které si sami vyškolíme. Věříme, že tohle je právě ta cesta, jak získat v krátkém čase tolik zkušených Java programátorů,“ řekl Tomáš Zajíček, CTO společnosti Lundegaard.

Ať už jste talentovaný junior anebo zkušený Java programátor, podívejte se na web Delej-portaly.cz. Anebo můžete přímo zaslat svůj životopis na e-mail jobs@lundegaard.eu, případně zhlédnout všechny otevřené pozice v sekci kariéra.

Vývojové centrum JIPDC se nachází na adrese Impact Hub Brno, Cyrilská 7, 602 00 Brno – střed.