V souvislosti s nárůstem počtu svých klientů mediální agentura Media Investments rozšiřuje své řady o Pavla Příbrského. Ten na pozici Senior Media Planner povede tým, který se bude starat o pět mezinárodních klientů. (TZ)
Pavel Příbrský pracoval devět let jako Media Planner v agentuře Vizeum skupiny Dentsu Aegis Network. Zde se staral například o klienty Stock, Provident, Ferrero Czech Republic, A.M.T. Moravia, RSTS nebo Hospodářská komora. Před příchodem do agentury Vizeum působil ve společnosti Centrum Holdings.
O společnosti
Media Investments
Česká fullservisová mediální agentura Media Investments působí na trhu od roku 2005, z počátku se zaměřovala převážně na outdoorovou reklamu. V září 2013 vstoupila do Asociace komunikačních agentur (AKA). K jejím klientům patří finanční skupinu Penta, pracuje například pro její společnosti Fortuna a Lékárna Dr. Max.