Šéf Qualcommu Steve Mollenkopf přiblíží na CES 2017 přednosti mobilní technologie 5G

Asociace spotřebních technologií (CTA) oznamuje, že generální ředitel společnosti Qualcomm Incorporated Steve Mollenkopf promluví na veletrhu CES 2017, který se uskuteční 5. až 8. ledna 2017 v Las Vegas, o dopadech nové technologie 5G na různá odvětví průmyslu i na náš každodenní život. Nejnovější sítě 5G umožní vyšší rychlost přenosu dat, nabídnou větší kapacitu a nižší latenci. Účastníci veletrhu CES 2017 si budou moci vyslechnout Mollenkopfovu přednášku v pátek 6. ledna 2017 v sále Palazzo hotelu The Venetian. (TZ)

Podrobnosti naleznete zde: http://ces.tech/News/Press-Releases/CES-Press-Release.aspx?NodeID=00ca6317-0f0d-4428-9163-f9049b5f6cb9 nebo v přiložené tiskové zprávě. V případě zájmu vám zprostředkujeme další informace.

O CES:

CES je místem, kde se setkávají společnosti z celého světa, které jsou úspěšné v oblasti spotřebních technologií. Téměř 50 let slouží jako zkušební prostor pro inovátory a průlomové technologie a zároveň jako celosvětové pódium, na němž se inovace nové generace představují před uvedením na trh. Veletrh CES zahrnuje veškeré oblasti spotřebního průmyslu a je největší událostí svého druhu, na níž je možné inovace vidět ve skutečném provedení. Vzhledem ke skutečnosti, že jej pořádá Asociace spotřebních technologií (Consumer Technology Association – CTA) reprezentuje trh spotřební elektroniky s hodnotou 287 miliard dolarů, čímž přitahuje přední světové společnosti v těchto odvětvích a průkopnické novátory na fórum, které se věnuje aktuálním otázkám oboru. Sledujte novinky o veletrhu CES na www.CESweb.org a na sociálních sítích.

 

O Asociaci spotřebních technologií:

 

Asociace spotřebních technologií (CTA) je obchodní sdružení, které reprezentuje trh spotřební elektroniky s hodnotou 287 miliard dolarů. Více než 2 200 společností – 80 procent tvoří malé a střední podniky a start-upy; další patří mezi nejznámější světové značky – využívá výhod plynoucích z členství v CTA, včetně obchodního zastupování, průzkumů trhu, technického vzdělávání, propagace průmyslu, vývoje standardů a posilování obchodních a strategických vztahů. Asociace spotřebních technologií také založila a pořádá CES – světový veletrh, kde se setkávají všichni, jimž se daří podnikat se spotřebitelskými technologiemi. Zisky z CES reinvestuje CTA do svých dalších služeb.