Thrustmaster bude využívat služeb PR agentury Grunex

Praha 16. 11. 2016 – Renomovaný výrobce herního příslušenství Thrustmaster začne od listopadu letošního roku využívat na českém a slovenském trhu služeb PR agentury Grunex. Ty budou zahrnovat veškeré propagační aktivity od public relations, přes marketing až po specializované eventy pro komunity kolem závodních her a leteckých simulátorů. (TZ)

Thrustmaster patří mezi přední světové výrobce prémiového herního příslušenství. Zaměřuje se zejména na autentické repliky volantů s pedály sportovních vozů, řídicích pák a ovladačů plynu letounů, a dále také joysticky, gamepady a headsety. Využívá přitom licencí Xbox One, Xbox 360, PlayStation, Ferrari či U.S. Air Force.

„PR agentura Grunex pro nás doposud zajišťovala vybrané herní eventy, které měly mimořádný ohlas v rámci komunit i velmi pozitivní vliv na prodeje produktů Thrustmaster. Na základě této zkušenosti jsme se rozhodli rozsah naší spolupráce rozšířit na celou oblast public relations a marketingu této značky,“ říká Martina Tůmová, marketingová manažerka společnosti DISKUS, oficiálního distributora Thrustmaster pro Českou republiku a Slovensko.

„Těší mě, že mohu mezi našimi PR klienty přivítat tak věhlasnou značku, jako je právě Thrustmaster. Pevně věřím, že v rámci našich budoucích aktivit dále posílíme její renomé jak mezi fanoušky závodních a leteckých simulátorů, tak i u běžné herní komunity,“ dodává Martin Liberský, ředitel agentury Grunex.

Více informací o společnosti Thrustmaster najdete na www.Thrustmaster.com

 

O značce Thrustmaster

Společnost Thrustmaster byla založena v roce 1992 a od roku 1999 patří do francouzské skupiny Guillemot Corporation. Zaměřuje se na vývoj a výrobu herního příslušenství pro příležitostné i hardcore hráče. Mezi její produkty patří zejména závodní volanty, joysticky a herní ovladače na platformách PC, Xbox a Playstation. Využívá přitom řadu licencí renomovaných značek jako jsou Xbox One, Xbox 360, PlayStation, Ferrari či U.S. Air Force. V souladu s klíčovými hodnotami „Vášeň, kvalita a inovace“ je firemním cílem zajistit hráčům opravdu výjimečný zážitek a proměnit jejich sny v skutečnost.