Českým partnerem společnosti Dell EMC za rok 2016 se stala ALZA

Praha, 24. listopadu 2016 — Na partnerské konferenci společnosti Dell EMC získal letos ocenění pro nejlepšího českého partnera roku e-shop ALZA. Letošního výročního shromáždění, které se konalo v řeckých Aténách, se zúčastnilo 350 partnerů a distributorů ze zemí západní, střední a východní Evropy. Za podnikatelské úspěchy v rámci jednotlivých zemí a regionů bylo oceněno 38 z nich. (TZ)

„S potěšením udělujeme společnosti ALZA ocenění pro nejlepšího partnera roku v České republice. Chtěl bych ALZE osobně pogratulovat k jejímu úspěchu. Jsem rád, že se nám podařilo vytvořit tak vynikající vztah,“ uvedl Henrik Thomsen, Senior Vice President pro západní Evropu z Dell EMC. „Každoroční partnerské akce, jako je tato, dokazují, jak velkou důležitost v Dell EMC přikládáme rozvoji naší partnerské sítě. Na podobných setkáních se můžeme s našimi partnery podělit o informace a vědomosti a budovat tak dlouhodobé a oboustranně prospěšné obchodní vztahy.“

„Získaného ocenění si velice vážíme; považujeme jej nejen za ocenění dosavadní spolupráce na českém trhu, ale především za impuls ke skvělým společným projektům na evropských trzích, na které Alza expanduje,“ doplnil Jaromír Řánek, Business Development Director Alzy.

Během konference seznámilo vedení společnosti Dell EMC partnery a distributory se svou vizí budoucího rozvoje obchodu napříč příslušnými regiony. Důležitým bodem bylo také představení nového partnerského programu, který bude stavět především na jednoduchosti, předvídatelnosti a výnosnosti a pomůže partnerům zajistit vyšší tržby a růst jejich byznysu.

O společnosti Dell EMC  

Společnost Dell EMC, součást skupiny Dell Technologies, umožňuje organizacím modernizovat, automatizovat a transformovat svá datová centra díky špičkovým konvergovaným infrastrukturám, serverům, úložištím a technologiím pro ochranu dat. Tím podnikům poskytuje důvěryhodný základ pro transformaci IT prostřednictvím hybridních cloudů a přeměnu celého systému podnikání tvorbou nativních cloudových aplikací a big data řešení. Dell EMC poskytuje služby zákazníkům ze 180 zemí – včetně 98 % společností z žebříčku Fortune 500 – a nabízí nejucelenější a nejinovativnější portfolio na trhu zahrnující vše od hraničních sítí přes základní systémy až po cloud.

© Dell Inc. a EMC Corp. Dell je ochranná známka společnosti Dell Inc. a EMC je ochranná známka společnosti EMC Corp. Dell Technologies je ochranná známka společnosti Dell Inc. Společnosti Dell a EMC si nečiní nárok na jiné ochranné známky a názvy než na své vlastní.

O společnosti Alza.cz, a.s.

Lídr internetového trhu a udavatel trendů, taková je Alza. Svědčí o tom nejen obrat, který v roce 2015 překročil rekordních 14 miliard Kč bez DPH, ale také působnost v 26 zemích EU. V roce 2015 Alza spustila unikátní klubový program Alza Premium, odstartovala AlzaVenture na podporu start-upů, AlzaBoxy pokryla celou republiku, otevřela zbrusu novou Alza TechZone v Holešovicích, rozšířila své produktové portfolio, vybudovala obří logistické centrum na Slovensku a v Bratislavě otevřela jediný slovenský Apple Shop. Za své úspěchy získala nespočet ocenění, například absolutní vítězství v anketě Shop roku 2015, Nejdůvěryhodnější značka mezi e-shopy, Retailer roku pro střední a východní Evropu, a celou řadu dalších. Ve druhém ročníku Alza Awards 2015 ocenila nejlepší firmy a produkty roku. Nejdůležitější Alza milníky naleznete zde.