Představujeme FS3017, první All-Flash NAS společnosti Synology

TCHAJ-PEJ, TCHAJ-WAN, 23. listopadu 2016 – společnost Synology® dnes představila FlashStation FS3017, svůj průkopnický produkt zcela nové řady all-flash. FS3017 s aktivovanou technologií RDMA je schopen zpracovat více než 200 000 IOPS při náhodném zápisu 4k, takže se skvěle hodí pro analýzy velkých dat, postprodukci videa, virtualizaci a práci s kteroukoli náročnou databázovou aplikací, která vyžaduje jak vysokou hodnotu IOPS, tak i nízkou latenci.  (TZ)

FS3017 obsahuje duální 6jádrové procesory Intel Xeon, 64 GB DDR4 ECC RDIMM (s možností rozšíření až na 512 GB), duální vestavěné 10GBase-T porty a podporuje volitelné 10GbE/25GbE/40GbE karty síťového rozhraní, což zajišťuje stálý výkon při multitaskingu a datovou propustnost. FS3017 je také kompatibilní s různými značkami SATA/SAS SSD disků a uživatelům tak nabízí možnost lepšího využití rozpočtu.

„Díky nové klíčové funkci Synology RAID F1 dělíme paritní bity na jednotlivé SSD disky nerovnoměrně, abychom předešli pádům RAID,“ říká viceprezident Vic Hsu, „když se nejstarší SSD provádějící nejnáročnější zápisové operace opotřebuje, uživatelé jej prostě vymění za nový bez přerušení činnosti RAIDu.“

FS3017 používá oceňovaný operační systém Synology DSM s integrovanou funkcí Snapshot Replication, která vytváří 65 000 záložních kopií na vzdálené servery, a kompletním virtualizačním systémem s integrací VMware, Citrix, Hyper-V a OpenStack. Díky podpoře integrace Windows ACL, Windows® AD a LDAP v kombinaci s různými užitečnými aplikacemi se FS3017 brzy stane ze strany velkých podniků velmi žádaným řešením.

Model FS3017 společnosti Synology získal v roce 2016 na veletrhu Computex další Ocenění nejlepší volby, čímž udržuje šestiletou vítěznou řadu, a to jen pár měsíců po vítězství v TechTarget průzkumu kvality NAS systémů.

Další informace naleznete zde https://www.synology.com/products/FS3017

Dostupnost

Tato verze je celosvětově okamžitě dostupná

Stručně o společnosti Synology

Společnost Synology dodává úložiště připojená k síti, řešení IP monitoringu a síťové vybavení, které mění způsob, jakým uživatelé spravují data, provádějí dohled a spravují síť v době cloudů. Díky plnému využití nejnovějších technologií společnost Synology usnadňuje uživatelům centralizaci ukládání dat a zálohování, sdílení souborů na cestách, implementaci profesionálních monitorovacích systémů a správu sítě spolehlivým a cenově dostupným způsobem. Společnost Synology usiluje o to, aby dodávala produkty s pokročilými funkcemi a poskytovala zákazníkům špičkové služby.