ANECT se stal partnerem Acano / Cisco Meeting Server platformy

ANECT se stal oficiálním partnerem pro prodej Acano / Cisco Meeting Server (CMS) platformy. “Společně s nedávno obhájenou Cisco Gold Partner certifikací tak máme ty nejlepší předpoklady k tomu, abychom pomohli našim zákazníkům na jejich cestě k univerzální video spolupráci,” říká Jan Račanský, Business Development Manager ve společnosti ANECT. Díky CMS, které je k dispozici v on-premise, hybridní i cloudové podobě, získají video uživatelé plnou kontrolu nad svými vícebodovými konferencemi, lepší přístup prostřednictvím SW klientů a mobilních zařízení a v neposlední řadě i nejširší interoperabilitu napříč platformami, zejména pokud jde o spolupráci s prostředím Skype for Business nebo připojení externích uživatelů přes webový prohlížeč a WebRTC technologii. (TZ)

”Pro získání CMS partnerství jsme museli splnit obchodní i technická školení s navazujícími certifikacemi. Současně s tím jsme nasadili naši CMS infrastrukturu do našeho nového cloudového prostředí ANECT Collaboration Cloud,“ dodává Jan Račanský. Každý zájemce má možnost získat vlastní uživatelský účet a ověřit si všechny výhody CMS prostředí ve své každodenní praxi.

Cisco koupilo britskou společnost Acano v listopadu 2015 za 700 miliónů dolarů. A jak samo dodává: “Tato akvizice nám pomůže v naplnění naší dlouhodobé strategie dostat video komunikaci na všechna místa a zajistit tak nejlepší prostředí pro vzdálenou spolupráci přes všechna zařízení a pro každého uživatele.”

Informace pro média:

Společnost ANECT je předním dodavatelem profesionálních řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Firma působí na trhu od roku 1993 a stala se preferovaným poskytovatelem a integrátorem služeb ICT, které zákazníkům přinášejí zjednodušení, inovaci a užitek při podpoře jejich podnikání. Tým zkušených odborníků realizuje řešení u zákazníků ve veřejném sektoru, sektoru finančních a telekomunikačních služeb a u významných společností z oblasti výroby, médií a služeb. Společnost se dlouhodobě věnuje infrastruktuře ICT, komunikaci a spolupráci, bezpečnosti ICT a provozu a řízení ICT. Napříč těmito oblastmi nabízí řízené služby, projektové řízení, manažerské poradenství, integraci produktu a služeb, prodej a instalaci vybraných technologií. Podle oficiálních auditovaných výsledků dosáhla společnost ANECT v loňském roce tržeb ve výši 585 milionů korun. Oproti roku 2014 se jedná o 19% nárůst.