Návštěvníci CES 2017 musí počítat se zpřísněnými bezpečnostními opatřeními

Pokud plánujete návštěvu světového veletrhu CES 2017, který se uskuteční od 5. do 8. ledna 2017 v Las Vegas, počítejte se zpřísněnými bezpečnostními opatřeními. Organizátor veletrhu, americká Asociace spotřebních technologií (CTA) oznámila, že zachová opatření z předchozích let i při nadcházejícím jubilejním 50. ročníku CES, aby zajistila maximální bezpečnost všech účastníků. Omezení se bude týkat velikosti a počtu příručních zavazadel, všichni účastníci CES budou muset projít detektorem kovů i namátkovými kontrolami. Zvýší se i počet bezpečnostního personálu. (TZ)

Více informací naleznete na níže uvedeném odkazu nebo v přiložené tiskové zprávě:

http://ces.tech/News/Press-Releases/CES-Press-Release.aspx?NodeID=b00d769e-dcc8-452d-bdc6-4c8c6a1dd207

Poznámka pro editory: Oficiální název této globální technologické akce je CES. Nepoužívejte prosím názvy Consumer Electronics Show nebo International CES.

O CES:

CES je místem, kde se setkávají společnosti z celého světa, které jsou úspěšné v oblasti spotřebních technologií. Téměř 50 let slouží jako zkušební prostor pro inovátory a průlomové technologie a zároveň jako celosvětové pódium, na němž se inovace nové generace představují před uvedením na trh. Veletrh CES zahrnuje veškeré oblasti spotřebního průmyslu a je největší událostí svého druhu, na níž je možné inovace vidět ve skutečném provedení. Vzhledem ke skutečnosti, že jej pořádá Asociace spotřebních technologií (Consumer Technology Association – CTA) reprezentuje trh spotřební elektroniky s hodnotou 287 miliard dolarů, čímž přitahuje přední světové společnosti v těchto odvětvích a průkopnické novátory na fórum, které se věnuje aktuálním otázkám oboru. Sledujte novinky o veletrhu CES na www.CESweb.org a na sociálních sítích.

O Asociaci spotřebních technologií:

Asociace spotřebních technologií (CTA) je obchodní sdružení, které reprezentuje trh spotřební elektroniky s hodnotou 287 miliard dolarů. Více než 2 200 společností – 80 procent tvoří malé a střední podniky a start-upy; další patří mezi nejznámější světové značky – využívá výhod plynoucích z členství v CTA, včetně obchodního zastupování, průzkumů trhu, technického vzdělávání, propagace průmyslu, vývoje standardů a posilování obchodních a strategických vztahů. Asociace spotřebních technologií také založila a pořádá CES – světový veletrh, kde se setkávají všichni, jimž se daří podnikat se spotřebitelskými technologiemi. Zisky z CES reinvestuje CTA do svých dalších služeb.