Tipy na vánoční dárky od Verbatimu

Skvělé dárky pro zvýšení výkonu a datové kapacity telefonů a tabletů, bezdrátové ukládání a sdílení dat a jako praktické příslušenství k notebookům. (TZ)

Verbatim vybral několik vánočních dárků, které vykouzlí úsměv na tvářích uživatelů chytrých telefonů a tabletů se systémy iOS či Android a také netbooků. Nemusíte být právě nadšencem do technologií, abyste tyto tipy ocenili:

MediaShare Wireless Mini (PN 49160)

Verbatim MediaShare Wireless Mini je lehké bezdrátové streamovací zařízení. Je-li vložena paměťová karta micro SD, stává se z něj bezdrátový USB disk umožňující zálohování a přenos dat. Díky bezdrátovému připojení mohou uživatelé přistupovat k obsahu micro SD karty a sdílet nebo streamovat data (fotografie, hudbu a videa) s až 5 zařízeními (například tablety / smartphony s iOS nebo Androidem) najednou. Při plném nabití přes prakticky vestavěný USB konektor umožňuje zařízení až 3 hodiny nepřetržitého provozu a nabíjení může probíhat i během jeho používání. Podívejte se na video: https://youtu.be/r_Fr10I5taI

Verbatim MediaShare Wireless Mini stojí 699 Kč.

Dual USB Portable Power Pack 10.400 mAh, 2.1A output (PN 49952)

Řada Verbatim Power Pack se mimo jiné hodí pro obchodní nebo rekreační cesty

a venkovní expedice jako táboření či výlety. Všechny produkty této řady jsou

nyní vybaveny indikátory, které na displeji zobrazují buď aktuální stav nabití baterie, nebo samotný proces nabíjení. Spolu s velmi elegantním propracovaným designem Verbatim Power Pack nabízí také 2 USB konektory a vysoký výstupní proud 2.1A. Díky 10.400 mAh baterii a  dvěma USB konektorům můžete nabíjet širokou škálu zařízení, jako jsou tablety iPad, telefony iPhone, přehrávače iPod, chytré telefony s nabíjecím konektorem micro USB a bezdrátové náhlavní

soupravy Bluetooth.

V prodeji exkluzivně v síti prodejen DATART za cenu pouze 699 Kč.

Paměťové karty Pro+ a Pro microSD

Paměťové karty Pro+ microSD společnosti Verbatim jsou ideální pro zachycení 4K Ultra HD videa a fotografií z akčních kamer, jako jsou GoPro, drony i pokročilé DSLR a videokamery. Verbatim Pro+ microSD dosahuje standardu třídy 10 a UHS-I Speed Class 3 (U3) s rychlostí čtení až 90 MB/s a rychlostí zápisu až 80 MB/s. Je k dispozici ve formátu SDHC (Secure Digital High Capacity) s 32 GB kapacitou. Řada Pro, která rovněž spadá do UHS-I Speed Class 3, má rychlost čtení 90 MB/s a rychlost zápisu až 45 MB/s. Řady Pro a Pro+ tvoří vysoce kvalitní, spolehlivé a ultra-rychlé paměťové karty, které jsou k dispozici také ve standardním formátu SD.

Externí Slimline CD/DVD vypalovačka (PN 98938)
Čím dál více výrobců notebooků vynechává optickou jednotku, aby se jejich modely mohly pochlubit svou tenkou konstrukcí. CD a DVD ale stále patří mezi nejpoužívanější typy médií. Verbatim nabízí řešení v podobě externí CD/DVD Slimline vypalovačky.Pokud vlastníte notebook, ultrabook či netbook, je toto malé zařízení přesně to, co potřebujete. Můžete ho používat pro instalaci softwaru nebo k vytváření záloh. Externí CD/DVD Slimline vypalovačka Verbatim je napájena z portu USB, takže nepotřebujete žádný napájecí adaptér. Je jen o něco větší než DVD a snadno se vejde do kapsy, můžete ji tedy vždy nosit s sebou! K dispozici na prodejnách Datart, ElectroWorld a etailech ALZA, CZC, KASA a MALL za cenu 699 Kč.

Obrázky jsou ke stažení na:

https://drive.google.com/drive/folders/0B3cf37bJj8l-Z05yaFBvX2RlWkU?usp=sharing

O společnosti Verbatim

Verbatim je přední světová společnost v oblasti ukládání dat a LED osvětlení se širokým produktovým portfoliem pro spotřebitelské a profesionální využití. Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat a je největším světovým dodavatelem optických médií (Blu-ray, DVD a CD). Společnost rovněž vyrábí flash paměti, externí pevné disky, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství, plastových vláken pro 3D polygrafický průmysl a vodní filtry pod značkou Cleansui.

Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Kagaku Media, člena uskupení Mitsubishi Chemical Corporation, jedné z největších světových chemických společností, která investuje do výzkumu a vývoje v mnoha různých odvětvích.

Základní principy společnosti jsou založeny na snaze pomáhat lidem žít zdravým, pohodlným a trvale udržitelným způsobem. Regionální pobočky Verbatimu jsou EMEA, APAC a Severní a Jižní Amerika, s kancelářemi ve většině zemí světa. Evropské ústředí společnosti má sídlo ve Velké Británii. Více informací naleznete na www.verbatim-europe.cz