CZC.cz nově nabízí Apple Mac od 722 Kč měsíčně s možností upgradu každé dva roky

Praha, 8. 12. 2016 – Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz si v předvánočním období připravil zajímavou nabídku pro všechny, kteří chtějí mít stále aktuální zařízení Apple Mac bez nutnosti vysoké jednorázové investice. Nový splátkový produkt jim totiž umožní v polovině úvěrového období používaný Mac vrátit a vybrat si nový, případně zařízení nabídnout k odkupu. (TZ)

Služba funguje na základech klasického úvěrového produktu sjednaného na období 48 měsíců, oproti kterému nabízí hned několik přidaných hodnot. Od poloviny úvěrového období, tedy od 24. měsíce až do úplného splacení, má zákazník možnost svůj aktuální Mac vrátit a vybrat si nový.  

Zbývající část jistiny v tomto případě za zákazníka doplácí CZC.cz a běžně opotřebené zařízení od něj vykupuje. Zákazník tak kdykoliv po dvou letech získává možnost upgradovat svou současnou výbavu. Výběr dalšího produktu při vrácení nicméně není podmínkou.

Pokud zákazník uhradí všechny splátky, zařízení zůstává v jeho majetku. Každý měsíc přitom hradí pouze výhodný 0,5% úrok, který je typický pro úvěrové smlouvy sjednávané na kratší dobu. Vlastníkem se navíc může stát kdykoliv – stačí  v libovolném měsíci doplatit jistinu bez úroků a zařízení je jeho.  

Na výběr mají zákazníci ze všech aktuálních řad počínaje modely MacBook Air přes klasické MacBooky až po nejvýkonnější modely Pro. Výše měsíční splátky začíná na 722 Kč  včetně DPH za 13″ MacBook Air se 128GB SSD diskem a končí na 2 244 Kč včetně DPH měsíčně, za které zákazník získává 15″ MacBook Pro z nejnovější řady vybavený 4jádrovým procesorem Intel Core i7 a Touch Barem.

Podrobnější informace včetně přehledu všech zařízení a modelových příkladů jsou k dispozici na webu czc.cz/mac-na-splatky.

O společnosti CZC.cz:

CZC.cz s.r.o. patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s počítači a elektronikou v České republice, což dokazuje i ocenění MasterCard Obchodník s elektronikou roku 2014 a 2015. Díky vlastním skladům a pobočkám po celé České republice je společnost schopna dodávat zboží ještě ve stejný čí následující den od objednání. Mezi její zákazníky patří nejen domácí uživatelé, hráči a počítačoví nadšenci, ale také firmy, školy a instituce. CZC.cz je ryze český internetový obchod s počítači a elektronikou a zaměstnává přes 200 zaměstnanců. Pro více informací navštivte www.czc.cz.