HTC Desire 650 je kombinací zábavy a skvělých funkcí

Praha, 8. prosince 2016 –  Společnost HTC dnes představila nového člena rodiny Desire. HTC Desire 650 přináší svěží design s drážkováním ve spodní polovině telefonu, zajišťující skutečně jistý úchop. Ergonomii zvyšuje i 5palcový HD displej s nočním režimem HTC Night Mode, který šetří oči uživatele při používání ve tmě. V nitru telefonu tepe čtyřjádrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ 400, který se s podporou 2 GB paměti RAM postará o plynulý multitasking. Pro data je připravena paměť o velikosti 16 GB a slot pro microSD karty, až do velikosti 2 TB. Uživatelé se mohou těšit i na kvalitní snímky z 13Mpx fotoaparátu, kterému na čelní straně sekunduje 5Mpx selfie fotoaparát s mnoha funkcemi. Nechybí ani LTE a skvělý zvukový výstup, který díky funkci HTC BoomSound™ profile a podpoře Hi-Res audia, dostane maximum z každých sluchátek. (TZ)

Stylový a pohodlný

HTC Desire 650 představuje nový design s drážkováním ve spodní polovině přístroje. Ten není jen efektním vizuálním řešením, ale jeho výrazná textura přináší pohodlnější a jistější úchop telefonu. Pro zvýšení pohodlí byl upraven i displej, který je nyní opatřen nočním režimem HTC Night Mode, který šetří uživatelův zrak při nízkém okolním osvětlení.

Kdo si potrpí na styl, ocení nejen neotřelý design, ale i moderní uživatelské prostředí HTC Sense, které nabízí možnosti personalizace pomocí aplikace HTC Motivy. Ta uživateli zpřístupňuje nepřeberné množství předpřipravených témat, která dokáží změnit ikony, pozadí, zvuky i barevné schéma celého systému. Nechybí ani možnost automatického vytvoření motivu pomocí jakékoliv fotografie či HTC Freestyle Layout. S jeho pomocí se lze osvobodit od předem daného rozložení ikon v pevné mřížce. Ikony, widgety i estetické samolepky, které mohou zastat funkci zástupců, je při jeho užití možné umístit zcela libovolně a třeba je i vrstvit.

Hi-Res zvuk na míru

Zvuk byl vždy devizou smartphonů společnosti HTC. Nejinak je tomu u HTC Desire 650. Certifikace Hi-Res audio je dokladem toho, že HTC Desire 650 dokáže přehrát i ty nejjemnější detaily, které neobsáhnou ani ty nejlepší CD přehrávače. Navíc je telefon vybaven i technologií HTC BoomSound™, která zajišťuje dostatečný výkon a umožňuje upravit zvukový profil přesně na míru uživatelova sluchu. Díky tomu dostane ze své hudební kolekce maximum, ať už půjde o bezztrátové Hi-Res nahrávky nebo MP3 z knihovny Google Play, která nabízí až 50 000 skladeb.

Skvělé fotoaparáty

Hlavní fotoaparát HTC Desire 650 je vybaven 13Mpx BSI snímačem, který poskytne jasné a detailní snímky i za zhoršených světelných podmínek. Funkce panorama dokáže zaznamenat až 180° široké snímky, které se skvěle hodí pro ohromující fotografie krajiny.

Na přední straně sídlí 5Mpx selfie fotoaparát, který nabízí komfortní automatické pořízení snímku nebo například zkrášlující funkce Živý makeup. Pro správu pořízených fotografií je předinstalovaná aplikace Fotky Google, která nabízí neomezené cloudové úložiště a automaticky se postará o zálohování všech snímků.

Cena a dostupnost

HTC Desire 650 bude možné zakoupit ve variantě Arctic Blue a Lime Light za cenu 5 499 Kč.

Technické specifikace

 • Displej: 5“ HD rozlišení
 • Paměť: 16 GB úložiště, 2 GB RAM
 • Procesor: Qualcomm®Snapdragon™ 400
 • Operační systém: Android™ 6.0 s rozhraním HTC Sense™
 • Konektivita: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (2,4 GHz), Bluetooth 4.1, GPS+GLONASS, microUSB
 • Fotoaparát: 13Mpx BSI fotoaparát, f/2,2 s ohniskem 28mm, HDR, Panorama a kontinuální snímání
 • Fotoaparát čelní: 5Mpx BSI fotoaparát, f/2,8 s ohniskem 33,7mm, záznam videa 1080p, živý makeup, HDR
 • Data:
  • 2G/2.5G – GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz
  • 3G UMTS: 850/900/1900/2100 MHz
  • 4G LTE:
   • FDD: kanály 1,2,3,4,5,7,8,20,28
   • TDD: kanály 38
   • Podpora Cat 4 LTE: Download až 150Mb/s, Upload až 50Mb/s
 • Baterie: 2200mAh
 • Rozměry: 146,9 x 70,9 x 8,4mm
 • Hmotnost: 140g

O HTC

Cílem HTC Corporation je přinášet do života dokonalost. Společnost se od svého založení v roce 1997 řadí mezi přední inovátory v oblasti chytrých mobilních zařízení a technologie virtuální reality. HTC má na svém kontě řadu celosvětově oceněných produktů a technologických prvenství včetně ikonické řady telefonů HTC One, HTC Desire nebo prvního setu pro virtuální realitu v pokojovém měřítku HTC Vive. Hledání dokonalosti je středem všech aktivit společnosti, od nádherného designu a bezchybného zpracování, které inspiruje celý průmysl, po nevšední zážitky z mobilních technologií. Akcie HTC jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů (TWSE: 2498). Více informací na www.htc.com.