Švédská vozidla dorazila do World of Tanks

Když už si říkáte, že vás World of Tanks nemůže ničím překvapit, že zvládáte se svými vozidly všechny triky, tak vždycky přijde nějaké to překvapení. Aktualizace s pořadovým číslem 9.17 nabízí přesně ten okamžik, který vás pořádně nakopne. (TZ)

Hráči dostávají hned dvě linie švédských tanků. Na bojiště tak vyjedou nejen „destroyer“ tanky, ale také solidní mix lehké, střední a těžké palebné síly.

Švédské stíhací destroyery jsou opravdovým skvostem, který se ve hře objevuje. Charakteristickým znakem těchto vozidel je jejich nízký profil – někdy dokonce nejlepší ve své třídě. Do rukou tak získáte skutečně zastrašující palebnou sílu.

Čekají vás prostě skvělé okamžiky. Na Tier VIII to bude proslulý UDES03 a ještě více známější Stridsvagn 103 zkráceně označovaný jako Strv 103B. Do hry zasáhnou navíc dva nové módy nazvané prostě a jednoduše Siege (Obléhání) a Travel (Cestování). V módu Travel bude potřeba pořádně sešlápnout pedál a rychle si zajistit pozici rychlým útěkem. V módu Siege se rychlost naopak bude snižovat, ale naopak výrazně stoupne schopnost naservírovat protivníkovi pořádné poškození.

„Originální design a unikátní hratelnost nově přidaných švédských tanků se okamžitě projeví a rozvine na bojišti,“ říká produktový ředitel World of Tanks Thaine Lyman. „Švédská inovativní technická řešení přinášejí do hry spoustu nového. Na nové módy Siege a Travel si bude potřeba nějaký čas zvykat. Jejich zvládnutí však bude ohromnou bojovou silou.“

Švédsko tak do hry přichází celkem s desítkou lehkých, středních a těžkých tanků. V horní části stromu pak na vás čeká mocný Tier X tank Kranvagn, což lze považovat za skutečnou lahůdku.

Hledáte srovnání? Pak vězte, že Kranvagn můžete směle zařadit mezi takové tanky jako AMX 50B a T57.

Více informací o nové aktualizace naleznete zde:

###

O společnosti Wargaming

Wargaming je oceňovaný tvůrce a vydavatel online her. Je jedním z lídrů na trhu free-to-play MMO. Společnost byla založena jako soukromá společnost v roce 1998 a k dnešnímu dni vydala více než 15 herních titulů. V současné době se Wargaming zaměřuje na tvorbu válečných týmových MMO her věnovaných válčení první poloviny 20. století zahrnující obrněné World of Tanks, vzdušné souboje World of Warplanes a námořní World of Warships. Tyto tři propletené tituly spolu tvoří společný herní svět integrovaný v rámci portálu www.wargaming.net.

Společnost dále uvedla  World of Tanks na Xbox a World of Tanks Blitz na mobil a tablet. V roce 2014 resp. 2015 představil World of Tanks na Xbox epické bitvy tank proti tanku i konzolovým hráčům a nabídl první multiplatformní herní zážitek pro Xbox 360 a Xbox One. V roce 2016 vydal Wargaming World of Tanks pro PlayStation®4 a pokračuje tak v dobývání světa konzolí.

http://www.wargaming.com