Pavel Zaal je novým obchodním ředitelem ANECT, a. s.

Přední dodavatel v oblasti informační a komunikační technologie a kybernetické bezpečnosti, společnost ANECT, posiluje svůj tým. Na pozici obchodního ředitele nastoupil k 1. 1. 2017 Pavel Zaal. (TZ)

V této roli bude zodpovědný za obchodní strategii společnosti, rozvoj vztahů se zákazníky a obchodními partnery. K dalším úkolům bude patřit vyhledávání nových obchodních příležitostí a spolupráce na definici nového portfolia služeb. „Jmenování nového obchodního ředitele byl důležitý krok k dalšímu rozvoji společnosti. Jsem rád, že pečlivým výběrem se právě Pavel stal součástí našeho týmu. Jeho energie a kreativita budou pro nás přínosem,“ říká k nástupu Jan Zinek, výkonný ředitel společnosti ANECT.

Pavel Zaal má bohaté manažerské zkušenosti, které nasbíral za více než 16 let v oblasti IT/telco sektoru. V posledních dvou letech působil ve společnosti Etnetera, kde řídil obchodní a marketingové oddělení. Předtím pracoval 14 let ve společnosti O2, z toho sedm let na pozici národního manažera byznysové divize.

„Velmi si vážím příležitosti, která je přede mnou, a věřím, že přispěji nejen k rozvoji služeb a produktů, ale především k růstu našeho zákaznického portfolia. ANECT jsem vždy vnímal jako zajímavou firmu se skvělými lidmi a v určitém období i jako inspirativní konkurenci,“ říká Pavel Zaal.

Pavel Zaal je ženatý, má dvě děti a ve volných chvílích se věnuje hlavně rodině a sportu.

Informace pro média:

Společnost ANECT je předním dodavatelem profesionálních řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Firma působí na trhu od roku 1993 a stala se preferovaným poskytovatelem a integrátorem služeb ICT, které zákazníkům přinášejí zjednodušení, inovaci a užitek při podpoře jejich podnikání. Tým zkušených odborníků realizuje řešení u zákazníků ve veřejném sektoru, sektoru finančních a telekomunikačních služeb a u významných společností z oblasti výroby, médií a služeb. Společnost se dlouhodobě věnuje infrastruktuře ICT, komunikaci a spolupráci, bezpečnosti ICT a provozu a řízení ICT. Napříč těmito oblastmi nabízí řízené služby, projektové řízení, manažerské poradenství, integraci produktu a služeb, prodej a instalaci vybraných technologií.