ACREA CR posiluje tým v Čechách

Společnost ACREA CR, Premier Business Partner společnosti IBM pro prodej statistických a analytických nástrojů IBM SPSS, rozšířila své obchodní a marketingové oddělení . (TZ)

V Praze 6. Ledna 2016 – Společnost ACREA CR, zabývající se poskytování analytických nástrojů IBM z  portfolia Business Analytics, přijala do svého nové kolegy.

Marketingový tým posílil Jozef Petráš, který je absolventem Univerzity Pardubice oboru Polygrafie. Za dobu studia Jozef působil ve společnosti Slovenská Grafia, což je jedna z největších tiskáren působících na Slovensku, kde nabral zkušenosti s prací v grafických programech. Po studiu nastoupil na pozici Link-buildera ve firmě MEDIAUNIT, která se zabývá SEO optimalizací, PPC kampaněmi a online marketingem. Tyto zkušenosti může dále rozvíjet na pozici referenta marketingu.

Dominik Čuba, který je absolventem České zemědělské univerzity v Praze, oboru Podnikání a administrativy, nastoupil do obchodního oddělení. Již ve studentských letech pracoval Dominik v reklamní agentuře 4 PaP a v posledním roce studia začal spolupracovat i s marketingovou agenturou PPM Factum, kde dělal promo značkám jako jsou například Philip Morris. Dominik Čuba nastoupil na pozici Account Managera pro segment retail a  utitility.

Zdroj: ACREA CR