Zyxel představuje řadu prémiových přepínačů XGS4600

Společnost Zyxel Communications dnes na trh uvedla řadu XGS4600, která představuje upgrade současné řady XGS4500. Prémiová řada XGS4600 zahrnuje dva modely 28portových gigabitových řízených L3 přepínačů s uplinkem 4 SFP+: XGS4600-32 a XGS4600-32F. (TZ)

Přepínače určené pro aplikace náročné na šířku pásma

Standard 802.11ac změnil způsob, jakým organizace podporují velké množství zařízení připojujících se do jejich sítí. S takovými požadavky se běžně setkávají např. hotely, školy, malé i střední podniky a celá řada dalších míst, kde aktivity jako streamování multimédií, VoIP, video dohled a neustálé připojení velkého počtu uživatelů mohou celou síť snadno přetížit a vést k poklesu produktivity.

Řada stohovatelných L3 přepínačů XGS4600 nabízí gigabitovou konektivitu a čtyři integrované 10gigabitové sloty SFP+ pro vysokorychlostní uplink. Mezi její další přednosti patří dynamické routování pro jednodušší komunikaci napříč podsítěmi. Výsledkem je podstatně lepší pokrytí sítí a vyšší odolnost sítě, díky čemuž uživatelé zvládnou i složité podnikové operace.

Snadná instalace pro systémové integrátory a techniky

Řada XGS4600 vyniká dobrou stohovatelností a odolností sítí proti chybám a umožňuje přes jeden nebo dva 10gigabitové sloty SFP+ fyzicky stohovat až 4 jednotky řízené jako jeden přepínač. V případě poruchy jedné ze stohovacích linek tato inovativní a flexibilní topologie stohování v kruhu garantuje rychlou obnovu systému přes další stohovací spojení. Řada XGS4600 podporuje aktivní záložní napájení, díky čemuž jsou tyto přepínače při výpadku proudu napájeny záložním zdrojem.

Sítě budoucnosti pro co nejjednodušší migraci dat a správu

Miliony IT oddělení po celém světě v současnosti řeší, jak zajistit rychlou a bezbolestnou migraci ze sítí na bázi protokolu IPv4 na infrastrukturu dle protokolu IPv6. Řadu XGS4600 lze řídit přes rozhraní příkazového řádku, které odpovídá ostatním řízeným přepínačům Zyxel. S tím, jak se schéma IP adres přizpůsobuje rostoucímu počtu síťových zařízení, řada XGS4600 zajišťuje vynikající ochranu investic do budoucích upgradů sítě. Pro maximální produktivitu síťových administrátorů tyto přepínače navíc nabízejí i mimořádně intuitivní webové uživatelské rozhraní.

„Přepínače řady XGS4600 pro firemní uživatele znamenají méně údržby a současně nižší celkové náklady na vlastnictví,“ dodává Martin Bratičák, Head of Channel CEE Zyxel. „Dnešní mobilní zařízení vyžadují stále větší šířku pásma, a tak je přirozené, že organizace, které mají v tomto ohledu vysoké nároky, hledají řešení u společnosti Zyxel, svého síťového partnera.“

Řadu XGS4600 v současnosti tvoří dva modely, XGS4600-32 a XGS4600-32F, které představují 28portové GbE L3 řízené přepínače s uplinkem 4 SFP+. První z nich nabízí 24 portů GbE RJ-45, zatímco druhý 24 slotů GbE SFP.  

O společnosti Zyxel Communications

Společnost Zyxel Communications připojuje lidi k internetu už téměř 30 let, vždy s důrazem na inovace a zákazníka. Díky schopnosti adaptovat a inovovat síťové technologie patříme mezi leadery v oblasti konektivity pro telekomunikační společnosti, poskytovatele služeb, organizace i domácí uživatele.

Vytváříme sítě budoucnosti, čímž pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

3 500 partnerů v ČR a SR

100 milionů zařízení propojujících svět

700 tisíc organizací, které fungují chytřeji díky produktům Zyxel

Působnost na 150 trzích celého světa

Zyxel, Your Networking Ally