AEE MagiCam mění značku na AEE cams

Česká republika, Praha – 24. 1. 2017 – Společnost AEE Technology Co. Ltd. se rozhodla pro rebranding, aby byla její nabídka srozumitelnější pro zákazníky. Akční kamery dříve označované jako MagiCam budou nyní na trhu pod značkou AEE cams. Divize dronů a UAV nově nese název AEE drones. Zároveň AEE cams přichází s novou řadou akčních kamer, které se od předchozích liší v mnoha ohledech. Nový design, nejmodernější hardware, nová aplikace a nové funkce, jakými se většina konkurentů zatím nemůže pochlubit. (TZ)

Nová generace kamer s označením LYFE zatím zahrnuje dva modely, Titan a Silver. Nejvyšší model LYFE Titan vyniká nativním rozlišením 4K při snímkové frekvenci 30 fps. Model LYFE Silver nabízí dokonale plynulé záběry v rozlišení Full HD při 60 fps, podporuje ale i vyšší rozlišení. Charakteristickým znakem kamer řady LYFE jsou kompaktní rozměry, minimalistický, avšak vysoce funkční design a nízká hmotnost. Nabízí také zcela nové funkce, jako je Pre-video či Auto slow-motion záběry. Užitečným doplňkem je nová aplikace AEE ZONE nebo intuitivní střihový program.   

AEE LYFE – nové pojetí akčních kamer

Funkční a minimalistický design pro každé dobrodružství

Objektiv je srdcem každé kamery, ale také její nejzranitelnější součástí. Kamery AEE LYFE jej chrání před poškozením, prachem a škrábanci uvnitř odolného, kvalitně zpracovaného těla v podobě minimalistického kvádru připraveného na každou výzvu. Nová generace kamer AEE je lehčí a kompaktnější než předchozí – váží pouhých 67 gramů, tedy o čtvrtinu méně, a celkové rozměry jsou pouhých 52 x 40 x 26 milimetrů.

Univerzální příslušenství, shodné funkce a ovládání

Oba modely řady LYFE jsou dodávány se shodným příslušenstvím včetně ochranného pouzdra, vodotěsného až do hloubky 40 metrů a rámečku (frame) ideálního pro natáčení videí z ruky tam, kde je požadována vyšší kvalita zvuku. Základní balení také obsahuje dva 3M nalepovací držáky, rychloupínací systém fast plug-in kompatibilní s libovolným příslušenstvím nejen značky AEE, hadřík na čistění objektivu, nabíjecí micro USB kabel a vložky proti mlžení vhodné při potápění.

Veškeré nastavení kamery se provádí na 1,8″ dotykovém LCD s intuitivním ovládáním v 18 jazycích včetně češtiny. Samozřejmostí je bezdrátové připojení prostřednictvím WiFi a Bluetooth a podpora vysokorychlostních Micro SD karet UHS-I s kapacitou až 64 GB.

Obě kamery dokáží pořídit také vysoce kvalitní 16Mpix fotografie, a to i během záznamu videa. Pomocí funkce Foto Burst lze pořídit až 10 snímků během jediné sekundy. Variabilní úhel záběru umožňuje eliminovat rušivé okolí.

Nová aplikace AEE ZONE sjednocuje ovládání kamery, dronu i připravovaného gimbalu do jednotného rozhraní. K dispozici je také webové rozhraní AEE COMMUNITY, které nabízí například jednoduchý střihový program CUT´N´SHARE pro úpravu videí s možností okamžitého sdílení na YouTube, Facebooku a dalších sociálních sítích.  

Nový web AEE cams najdete na http://www.aeecams.cz

Akční kamery AEE LYFE najdete přehledně zde.

O značce AEE

Již od roku 1999 se společnost AEE specializuje na moderní technologie. Díky tomu se stala jednou z předních světových hi-tech společností v oblasti zařízení pro záznam videa pro nejnáročnější zákazníky požadující dokonalé záběry z akčních kamer, dronů a bezpilotních letounů UAV. Díky tomu jsme se stali jedním z předních držitelů patentů a know-how ve světě videí točených na zemi i ze vzduchu.

 

V případě zájmu o doplňující informace, materiály nebo  zápůjčky produktů na testování se na nás neváhejte obrátit.