Předsedou představenstva ANECTu se stal Jan Zinek

Novým předsedou představenstva akciové společnosti ANECT, která patří mezi přední dodavatele služeb v oblasti informační a komunikační technologie a kybernetické bezpečnosti, se stal její výkonný ředitel Jan Zinek. Na pozici vystřídal zakladatele firmy Miroslava Řiháka, který bude nadále působit v čele ANECT holding. (TZ)

Jan Zinek působí ve společnosti ANECT od roku 2006. Nejprve pracoval na pozici projektového manažera, v roce 2009 se stal vedoucím projektové kanceláře a následně od roku 2012 byl obchodním ředitelem. V polovině minulého roku převzal vedení firmy a stal se jejím výkonným ředitelem.

Roli předsedy představenstva převzal od zakladatele společnosti Miroslava Řiháka, ten bude nadále působit v čele ANECT holding, pod kterou akciová společnost ANECT spadá. „Firma jde pod stávajícím vedením správným směrem, daří se jí budovat pověst důvěryhodného partnera našich zákazníků a nabízet služby, o které je díky jejich vysoké kvalitě zájem. Jmenování Jana Zinka do čela představenstva je tedy logickým krokem a Honzovi přeji v nové roli mnoho dalších úspěšných rozhodnutí,“ říká ke změně Miroslav Řihák.

Dalšími členy představenstva ANECT, a. s., jsou i nadále projekční ředitel Pavel Srnka a provozní ředitel Ladislav Herynek.

Jan Zinek je ženatý a má dva syny. Hovoří plynně anglicky a mezi jeho zájmy patří kult Harley-Davidson.

Informace pro média:

Společnost ANECT je předním dodavatelem profesionálních řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Firma působí na trhu od roku 1993 a stala se preferovaným poskytovatelem a integrátorem služeb ICT, které zákazníkům přinášejí zjednodušení, inovaci a užitek při podpoře jejich podnikání. Tým zkušených odborníků realizuje řešení u zákazníků ve veřejném sektoru, sektoru finančních a telekomunikačních služeb a u významných společností z oblasti výroby, médií a služeb. Společnost se dlouhodobě věnuje infrastruktuře ICT, komunikaci a spolupráci, bezpečnosti ICT a provozu a řízení ICT. Napříč těmito oblastmi nabízí řízené služby, projektové řízení, manažerské poradenství, integraci produktů a služeb, prodej a instalaci vybraných technologií.