Rubikon PR pracuje od ledna pro Copy General

Rubikon PR se od začátku roku 2017 stará o komunikaci společnosti Copy General v PR i na sociálních sítích. Jedním z hlavních cílů komunikace bude prezentace všech 6-ti divizí společnosti, která již mnoho let není jen oním známým kopírovacím centrem na Senovážném náměstí. Agentura bude cílit jak na odbornou, tak širokou veřejnost. (TZ)

2017-01-24 13_57_42-Copy General _ Jsme o stránku napřed. Ve všem, co děláme

“Během posledních let jsme prošli významným přerodem. Začínali jsme jako první nonstop kopírovací centrum v Praze. Po 25 letech na trhu máme 6 divizí, které nabízejí firmám široké spektrum služeb od tisku projektové dokumentace, přes distribuci moderní klientské korespondence, až po marketingovou a vizuální komunikaci. Vytvořili jsme stabilní firmu, která stojí na pevných základech a týmovém duchu a je nejlepší cestě k dalšímu rozvoji. Dlouhodobě se nám daří, rosteme. Letos chceme zaútočit na hranici 500 milionů korun v tržbách. Agenturu Rubikon PR jsme si vybrali kvůli jejím vztahům s klíčovými novináři a dobrým referencím,“ říká Roman Petr, zakladatel Copy General.

“Copy General má na českém trhu silnou pozici jak ve svém původním tiskařském byznysu, tak i v nových oblastech, které využívají pokročilé technologie. Chceme stávajícím i potenciálním obchodním partnerům a zákazníkům Copy General ukázat, co všechno tato společnost umí a že už to dávno není odborník jen na tisková řešení,” dodává Šimon Rákosník, Managing Partner Rubikon PR.

Za Rubikon povede PR komunikaci Copy General tým Patriky Turkové ve spolupráci s CDO Rubikonu Danem Dočekalem, který zastřeší digitální komunikaci.

O společnosti Copy General
Společnost Copy General patří mezi nejvýznamnější poskytovatele digitálních reprografických, kopírovacích a tiskových služeb ve střední a východní Evropě. Od roku 1992, kdy otevřela svou první pobočku v Praze na Senovážném náměstí, se rozvinula v servisního poskytovatele na poli distribuce finančních dokumentů a softwarových služeb. Následně se posunula do direct mailingu a přímého marketingu. Novým trendem ve službách společnosti je i distribuce a servis produkčních plotrů HP a komplexní řešení materiálů pro design a reklamu. Svým zákazníkům, od jednotlivců přes malé firmy až po nadnárodní organizace, poskytuje maximální uživatelský komfort a vysokou přidanou hodnotu. Pokouší se vždy aplikovat nejnovější postupy a technologie, neustále hledá nové cesty a řešení a snaží se tak naplňovat heslo „O stránku napřed“.

Více informací na: www.copygeneral.cz.