Reality.iDNES.cz má rekordní návštěvnost

Rok 2017 zahájil Reality.iDNES.cz – druhý největší realitní portál na českém internetu s rekordními čísly. Maxima se ukázala v prvním měsíci nejen v návštěvnosti, když realitní portál v lednu poprvé překonal magickou hranici dvou milionů návštěv, ale také v rekordním počtu unikátních uživatelů. Potvrzují to aktuální výsledky měření NetMonitor za leden 2017 i interní systémy měření návštěvnosti. (TZ)

V lednu letošního roku přišlo na Reality.iDNES.cz 595 420 reálných uživatelů, což je maximum, kterého kdy portál podle údajů NetMonitoru dosáhl. Na rekordně dobrých číslech se podílela také čistá návštěvnost, která poprvé zaznamenala čísla nad 1,8 milionu, přesněji 1 837 681 návštěv (zdroj NetMonitor).

 „Tato čísla jsou pro náš portál klíčová a ukazují, že naše současná pozice a práce všech v rámci Reality.iDNES.cz funguje na výbornou. Jen z počítačů meziročně vzrostla unikátní návštěvnost o 35 %, z mobilních zařízení se návštěvnost dokonce zdvojnásobila,” komentuje úspěch Petr Makovský, výkonný ředitel portálu. 

Zajímavá maxima zaznamenal portál i v případě dotazů a dalších interakcí návštěvníků s nabídkami umístěnými na Reality.iDNES.cz. Jen za měsíc leden vyplnili uživatelé portálu na 31 000 kontaktních formulářů a uskutečnili 44 000 telefonátů realitním makléřům a ostatním inzerentům. 

Portál aktuálně pracuje na dalších vylepšeních pro obchodní partnery i pro koncové uživatele, kteří chodí na Reality.iDNES.cz nové bydlení skutečně hledat. První únorový den byly na portálu spuštěny dlouho očekávané mapové podklady, které pomohou uživatelům orientovat se v přesné poloze nemovitosti.

 „V roce 2016 se nám povedlo splatit část technologického dluhu, především nasazením mobilní verze a přípravou nových mapových podkladů. Nyní pracujeme na kompletním redesignu portálu Reality.iDNES.cz v součinnosti s předními odborníky nejen na webový design, ale také na dokonalé uživatelské prostředí,” říká Jiří Knechtl, marketingový manažer portálu