Pet Center pořádá první velkou Pet Food konferenci v České republice

Praha 13. února 2017 – Společnost PetCenter CZ, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice i na Slovensku, v rámci 25. výročí své existence organizuje pro své obchodní partnery a dodavatele konferenci zaměřenou na trh s pet food. Jedná se o největší českou konferenci tohoto oboru v posledních 10 letech. Akce se bude konat v pátek 17. února od 9:00 do 17:00 hodin v hotelu Olšanka a vystoupí zde například Pavel Bouška za Brit, největšího českého výrobce krmiv, nebo Rita Giglioli, která spoluvlastní firmu Gimborn. Na konferenci proběhne také slavnostní předání částky vybrané v kasičkách na podporu zvířat z množíren v rámci #stopmnozirnam. (TZ)

2017-02-13 15_36_41-Start

Pro hosty je přichystána řada zajímavých přednášek – kromě společností Brit, Gimborn, které budou prezentovat své poznatky z oboru, vystoupí  také řečníci z firem Visibility, Sera, Mastercard, O2 Media, Dago, Ferplast a další. Účastnit se budou také zástupci agentury GfK, která se specializuje na průzkumy trhu a spotřebitelské chování.

“Je to pro nás skvělá příležitost potkat se s našimi partnery a společně prezentovat trendy a vývoj trhu v oblasti pet food. Těším se na setkání s našimi exkluzivními hosty i řečníky, kteří mají připraveny zajímavá a obohacující témata,” říká Dalimil Čech, CEO Pet Center, který se na konferenci ujme slova jako první.

Z Pet Center vystoupí také Daniel Dočekal, Senior Specialista Contentu, který pohovoří o sociálních médiích a digitální péči o zákazníky..

Součástí konference bude slavnostní oznámení výše celkové částky vybrané v rámi sbírky #stpomnozirnam, a to jak z kasiček, tak přímý finanční příspěvek od společnosti Pet Center Do sbírky Občanského sdružení na ochranu opuštěných zvířat mohli zákazníci přispívat ve více než 110 prodejnách Pet Center od loňského června až do konce roku 2016. Výtěžek půjde přímo na podporu a pomoc psům odebraným z množíren, a také na osvětovou kampaň a další potřebné aktivity. “Koncem sbírky v našich prodejnách to nekončí, v novém roce budeme v této oblasti nadále aktivní a plánujeme se zapojit do dalších kampaní na boj proti množírnám zvířat,” říká Kateřina Holnová, marketingová ředitelka Pet Center.

Celým dnem bude provázet moderátor Karel Kašák, který má s moderováním podobných událostí letité zkušenosti. Po skončení konference je pro hosty  od 18:00 hodin připraven večírek, jehož partnerem je společnost Vafo Praha. Konference ani večírek nejsou otevřeny veřejnosti.

O společnosti Pet Center CZ

Pet Center CZ šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli, a to prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center v Česku i na Slovensku. Prodejny jsou zákazníkům k dispozici prakticky 364 dní v roce.

Společnost vznikla v roce 1991 a v současné době má Pet Center po celé České a Slovenské republice přes 150 prodejen. Nabízí v nich široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv nebo známé i méně známé druhy domácích zvířat. V červenci společnost otevřela Psí hotel a školku v centrále v Horních Počernicích v Praze. V létě 2016 byl spuštěn nový e-shop pro Česko (www.petcenter.cz) i Slovensko (www.petcenter.sk).

Pet Center je jasná volba pro každého stávajícího i budoucího majitele jakéhokoli domácího mazlíčka. Je místem, kde mohou chovatelé sdílet své zážitky a zkušenosti. Místem, kam může každý přijít pro radu a pomoc.

Pet Center aktivně pomáhá ohroženým zvířatům a ve spolupráci s Občanským sdružením na ochranu ohrožených zvířat se podílí na aktivitě #stopmnozirnam.