Zákazníci Tesco Mobile nově ušetří při nákupech v Tesco

(Praha, 15. února 2017) – Společnost Tesco Mobile, druhý největší virtuální operátor na českém trhu, přináší všem svým zákazníkům unikátní slevy na nákupy v síti prodejen Tesco – stačí si pouze stáhnout aplikaci Můj Tesco Mobile do chytrého telefonu. Slevová nabídka platí od 15. 2. 2017 po dobu šesti měsíců a slevy je možné je uplatnit opakovaně. (TZ)

Kampaň s názvem Štědré nákupy startuje 15. února a týká se jak nových, tak stávajících zákazníků. Jediné, co musí uživatelé pro získání slev v síti prodejen Tesco udělat, je instalace aplikace Můj Tesco Mobile do mobilního telefonu. V této aplikaci pak naleznou 10 unikátních slev na nejrůznější produkty – ať už se jedná o pečivo, ovoce, nebo čisticí prostředky. Všechny slevy jsou využitelné opakovaně. Platnost nyní představených slev jsou tři měsíce, pak dojde k jejich obměně. Ti, kdo aplikaci Můj Tesco Mobile zatím nevyužívali a nainstalují si ji během této kampaně, získají pro dostatečnou motivaci další bonus v podobě 300 MB dat zdarma.

„Stále se snažíme nabízet uživatelům Tesco Mobile něco navíc. Slevy na produkty jsme vybírali tak, aby pokryly potřeby co největšího počtu zákazníků. Velikou výhodou oproti běžným slevovým akcím je možnost uplatnit jednotlivé slevy opakovaně. Věřím, že touto kampaní naše zákazníky potěšíme,“ říká Lada Franková, marketingová manažerka Tesco Mobile. „Po třech měsících obměníme nabídku slev a po půl roce od spuštění této akce vše vyhodnotíme a podle úspěchu se rozhodneme, zda podobnou nabídku slev zavedeme pro naše zákazníky na stálo.“

A na jaké slevy se nyní mohou zákazníci Tesco Mobile těšit?

  • Sleva 30 Kč při nákupu čisticích prostředků v celkové hodnotě nad 300 Kč
  • Sleva 8 Kč na Tesco kuchyňské utěrky 2 role
  • Sleva 16 Kč při koupi 2 ks Madeta Jihočeského másla, 250 g
  • Sleva 9 Kč při koupi 3 ks Magnesia Jemně perlivé přírodní minerální vody, 1,5 l
  • Sleva 4 Kč na Opavia Zlaté Derby kakaové sušenky, 220 g
  • Sleva 6 Kč při koupi 2 ks okurky hadovky
  • Sleva 4 Kč na Vegetol Gold Slunečnicový olej, 1 l
  • Sleva 20 Kč na Tesco Čerstvé kuřecí maso, prsní řízek při nákupu nad 100 Kč
  • Sleva 5 Kč při nákupu jakéhokoliv pečiva nad 50 Kč
  • Sleva 10 Kč při nákupu ovoce a zeleniny nad 100 Kč

O Tesco Mobile 

Tesco Mobile poskytuje služby mobilního operátora v České republice od května 2013, a navazuje tak na několikaleté zahraniční zkušenosti z Velké Británie, Irska a dalších zemí. Své služby provozuje prostřednictvím sítě O2, díky které nabízí svým zákazníkům 99,6% pokrytí a prvotřídní kvalitu. Neustále se rozvíjející portfolio služeb je postavené na bázi předplacených karet. Prostřednictvím distribuční sítě obchodů Tesco a dalších partnerů nabízí Tesco Mobile více než 8000 míst k dobití. Více informací naleznete na www.tescomobile.cz.