Prodejní síť X-PLAY společnosti AT Computers zahrnuje již na 70 prodejen po celé ČR

Ostrava, 7. 3. 2017 – Společnost AT Computers neustále rozšiřuje své působení v oblasti herního odvětví – herní projekt X-PLAY najdete již v 70 prodejnách. Největší zastoupení mají v kraji moravskoslezském a olomouckém, ale najdete je po celé České republice. (TZ)

V této síti kamenných prodejen specializované na herní segment nabízí prvotřídní akční produkty za skvělé ceny – herní počítačové sestavy a notebooky s nejaktuálnějšími komponentami, konzole Xbox a Playstation, hry, řadu herního příslušenství vč. herní módy, abyste se při hře cítili jak profesionálové.

V rámci sítě X-PLAY koupíte „nabušené“ herní sestavy X-DIABLO, které vás vtáhnou do herního světa, který nebudete chtít opustit.  Užijte si nejlepší herní zábavu s nejmodernější grafikou, nekompromisním výkonem a špičkovými procesory zabalené do unikátního ďábelského designu.

Více informací na http://www.x-play.cz/ nebo https://www.facebook.com/herni_svet_X-PLAY.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 22,2 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.