Sapphire chrání obrazovku před poškozením

Společnost ZAGG uvádí InvisibleShield Sapphire Defense, aktuálně technologicky nejvyspělejší řešení ochrany obrazovek mobilních zařízení. Toto hybridní sklo sedminásobně zvyšuje efektivitu ochrany displeje smartphonu či tabletu oproti nechráněnému sklu. Sklo InvisibleShield Sapphire Defense obsahuje safír, jeden z nejtvrdších minerálů světa, který mu poskytuje tu nejvyšší odolnost proti rozbití, poškrábání a ušpinění. (TZ)

K jeho vytvoření byly použity vyspělé technologie, které se uplatňují mimo jiné i v letectví. Jsou tak zaručeny nejvyšší bezpečnostní parametry temperovaného skla s mimořádně vysokou schopností vstřebat náraz. Toto řešení chrání obrazovku zařízení proti důsledkům pádu, poškrábání a vrypů. První hybridní ochranné sklo na obrazovku zesílené safírem je vysoce odolné vůči nárazu. Na desetibodové Mohsově stupnici tvrdosti látek má běžné sklo tvrdost pět, desítka označující nejtvrdší minerál patří diamantu. Safír má podle této škály tvrdost 9, což potvrzuje jeho jedinečné ochranné vlastnosti.

Sklo InvisibleShield Sapphire Defense je pokryto vrstvou odpuzující mastnotu, takže na jeho povrchu nezůstávají viditelné otisky prstů ani jiné šmouhy. Důležitou vlastností je také vysoká průhlednost, díky níž uživatel nezaznamená při práci rozdíl oproti samotné obrazovce.

Uživatelé mohou sklo na obrazovku jednoduše aplikovat sami. Díky pokročilému chemickému zpracování není třeba se obávat vzduchových bublinek pod povrchem. Obrazovka je po nalepení skla dokonale hladká. Na řešení se vztahuje doživotní záruka: pokud se sklo opotřebuje nebo poškodí, společnost ZAGG jej uživateli vymění. Další informace jsou k dispozici na webu www.zagg.com.

***

O značce InvisibleShield

InvisibleShield je nejprodávanějším řešením v oblasti ochrany obrazovek – po celém světě se prodalo přes 120 milionů ochranných fólií – které určuje oborový standard i směr vývoje. Filozofií produktů InvisibleShield je umožnit spotřebitelům, aby svá zařízení používali zcela bez obav, a proto InvisibleShield přináší v průběhu celého životního cyklu prvotřídní ochranu před poškrábáním, vznikem prasklin a roztříštěním displeje či obrazovky, a to díky řešením původně navrženým pro vojenské účely. Značka InvisibleShield sídlí v Utahu a má provozy v USA, Irsku a Číně. Její výrobky jsou dostupné po celém světě, nabízejí je přední prodejci, mimo jiné Best Buy, Verizon, AT&T, Sprint, Walmart, Target nebo Amazon.com. Navštivte stránky ZAGG.com a sledujte nás na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

# # #