Tvůrci Samotářů natáčejí pro Playtvak.cz nový seriál z prostředí TV Óčko

Internetová televize Playtvak.cz připravuje nový seriál. Natáčí ho produkční dům Lucky Man Films Davida Ondříčka, který má za sebou práci na úspěšných celovečerních filmech, jako jsou kultovní Samotáři, Jedna ruka netleská nebo Anthropoid. Seriál Single lady: Jízda v Óčku natáčí Ondříčkova skupina ve spolupráci s internetovou televizí Playtvak.cz a mladými scenáristkami Veronikou Dostálovou a Terezou Seidlovou. (TZ)

„Pro firmu je vždy zásadní, když může spolupracovat se špičkami v oboru a jsem rád, že MAFRA spojila svůj první velký seriál s Davidem Ondříčkem a Lucky Man Films,“ říká Štěpán Košík, předseda představenstva mediální skupiny MAFRA.

Hlavní postavu drsné ředitelky TV Óčko ztvárňuje hvězda filmu Protektor, seriálu Kosmos a osmé série StarDance Jana Plodková. V dalších rolích se představí herci Václav Kopta, Tomáš Měcháček, syn Bolka Polívky a Chantall Poulain Vladimír nebo dcera swingera Ondřeje Havelky Rozálie.

„Seriál ostrý jako život sám“, podtitul, který novinka nese, komentuje scenáristka Veronika Dostálová: „Jsem ráda, že jsme se v roce 2017 v seriálové tvorbě posunuli. Už to nejsou jen tradiční televizní seriály, ale dynamické příběhy se svéráznějším pohled na svět.“

„Nehrajeme si na žádné psychologické, hluboké drama, naopak, je to svižná dramatická komedie, která hodně sází na humor, překvapivé zápletky a vtipné dialogy,“ dodává scenáristka Tereza Seidlová.

Natáčí se v reálných prostorách – studio TV Óčko, kanceláře mediální skupiny MAFRA, pražské restaurace, bary a kavárny a příběh je inspirován skutečnými událostmi.

 „Věřím, že Single Lady: Jízda v Óčku  má velký potenciál, a to od hereckých výkonů přes scénáře až po produkci a grafiku. Od samého počátku jsme cítili, že vznikne výjimečný, svěží a novodobý seriál. Velmi rychle tak došlo na oslovení scenáristů. U procházení scénářů k pilotnímu dílu nás nejvíce oslovily Veronika Dostálová a Tereza Seidlová. Lucky Man Films, jako jedni z nejlepších v oboru, byli potom už jasnou volbou,říká Vladimír Mužík, ředitel MAFRA TV, pod kterou spadá internetová televize Playtvak.cz.

Premiérový díl uvede internetová televize Playtvak.cz 24. dubna 2017. Na reprízy se diváci mohou těšit i v nočním programu TV Óčko.