Univerzální bezdrátové odpalovače Rollei pro Canon a Nikon

V Brně, 4.4.2017 – Společnost Rollei na náš trh uvádí nový univerzální dálkový odpalovač blesků s podporou TTL pro fotoaparáty Canon a Nikon.

Univerzální odpalovač blesků Rollei, umožňuje instalaci jak na fotoaparáty Canon tak i Nikon a to bez použití redukcí a samotné odpalovače pak podporují blesky obou značek Canon i Nikon a samozřejmě i blesky Rollei. Plně jsou podporována nastavení blesků na E-TTL, i-TTL, M a Multi. Komunikace mezi vysílačem a přijímači je zprostředkována rádiovým spojením na frekvenci 2.4GHz umožňující spojení až do vzdálenosti 100m. Vysílač má nastavitelných 7 komunikačních kanálů a přijímače lze rozdělit do 3 skupin s odlišným nastavením intenzity záblesků k dosažení optimálního nasvícení snímané scény.

Podporována je vysokorychlostní synchronizaci umožňující použití závěrky až do 1/8000s. Mezi další podporované funkce je také nastavení záblesku pro první či druhou lamelu a automatický zoom.

Pro snadnou instalaci je každý přijímač vybaven odnímatelným stojánkem pro snadnou instalaci na požadované místo.

Ceny a Záruky

Doporučené koncové ceny pro:

Odpalovací set přijímače a vysílače Rollei – 2 290,- s DPH

Přijímač Rollei – 1 590,- s DPH

Na produkty Rollei se vztahuje záruka 24 měsíců.

Více informací: http://www.rollei.cz

O společnosti Rollei

Společnost Rollei má tradici již od roku 1920 ve městě Braunschweig (Brunswick), kdy Paul Franke roku 1916 vymyslel nový druh fotoaparátu na svitkový film známý jako Rolleiflex a poté založil spolu s investorem Reinholdem Heideckem obchodní firmu “Franke & Heidecke”. Tyto dvouoké zrcadlovky brzy díky své kvalitě a preciznímu zpracování dobyly svět a značka Rollei se stala uznávanou značkou kvality a ikonou ve fotografickém průmyslu.

Od roku 2015 se společnost jmenuje Rollei GmbH & Co. KG a působí ve více než 20 evropských zemích jako výrobce vysoce kvalitních akčních kamer, fotoaparátů, stativů a dalšího foto příslušenství. Společnost Rollei klade stále maximální důraz na prémiovou kvalitu a tím tak pokračuje v historii jména značky Rollei.