Zeitgeist Asset Management spustil nové webové stránky

Zeitgeist Asset Management, společnost zabývající se developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory, spustil nové webové stránky www.zeitgeist.re.

Nové stránky byly vytvořeny za účelem snadného dohledání portfolia společnosti  a rychlou orientaci v něm. „S rostoucím portfoliem a odpovědností vůči našim partnerům jsme si vědomi, že transparentní informace o našich aktivitách jsou klíčem k budování dlouhoboběji udržitelných vztahů s klienty,“ říká Peter Noack, spolumajitel společnosti Zeitgeist Asset Management.

Web má moderní design odpovídající aktuálním trendům a je responzivní, takže se elegantně přizpůsobí všem zařízením, ať už si web otevřete ve svém mobilu, tabletu či na notebooku. Klienti si mohou nadefinovat projekty dle investiční strategie, země či segmentu podnikání. Součástí každé karty projektu jsou designové fotografie a podrobné informace včetně adresy, pronajímatelné plochy a rozlohy pozemku.

O společnosti Zeitgeist Asset Management

Zeitgeist Asset Management s kancelářemi v Praze a Berlíně se zabývá developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory. Zeitgeist má ve správě aktiva ve výši 195 mil. EUR, pronájímá 198 200 m2 ploch a k rozvoji má k dispozici 398 500 m2 pozemků.